Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Hogy létezik ilyen,v mi megoldás?

Hogy létezik ilyen,v mi megoldás?

Figyelt kérdés
biosba rendesen müködik a billentyüzet és az egér is,de telepitésnél egyszerüen nem reagál semmire egyiksem.Lenovo M800 asztali gépről van szó.
febr. 25. 11:13
 1/6 anonim ***** válasza:
Bizonyára nem ismeri fel a telepítő az USB-s billentyűzetet.
febr. 25. 11:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
win 10 gyári telepitő nem ismeri fel? ez komoly? de még az egeret sem? mik vannak
febr. 25. 11:40
 3/6 anonim ***** válasza:
Sajnos igen. Sok esetben (leginkább az Intel 11. generációs és 12. generációs) processzoroknál van egy olyan jelenség, hogy külön driver nélkül nem látja az SSD-t.
febr. 25. 12:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Én nem tudom ezzel M800-al én em vagyok megelégedve,win7-et felraktam de semmi nem müködik úgy ahogy kell,az egér alapbol lassú,és akármenyire gyorsra állitom akkor sem olyan amilyen a régi gépeken (asus 775-ös,lenovo m73) akkor usb portok egyiksem müködik,a 2.0-ás portokra ha lehuzom a billentyüt és rádugok egy pendrivot,nem is lássa.a vga telepitő felraktam,azzal sem lehet állitani semmit,a hd graphic besem jön,igy semmit nem tudok állitani,se fényerőt,se nem rakja középre a képernyöt.komolyan hiába ddr4-es és 6 generácios,csalodás az egész.asziszem inkáb visszatérek a régi 775-ös ddr2-es gépekhez,azok legalább normálisan müködnek,belesem tudnék kötni semmibe..
febr. 25. 14:29
 5/6 CspCsj ***** válasza:

Ne USB3 portba dugd a billentyűzetet, azok nem mindig működnek megfelelő driver nélkül.

[link]

febr. 25. 15:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
usb 2 portba van dugva
febr. 25. 15:38

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!