Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Amelyik tápegységen van "ECO"...

Amelyik tápegységen van "ECO" kapcsoló avval mit tudok kapcsolni?

Figyelt kérdés

[link]

[link]


márc. 16. 10:30
 1/3 anonim ***** válasza:
100%

ECO Mode - energiatakarékos üzemmód amikor nincs szükség max. kapacitásra.

A tápegységek hűtését hőmérsékletvezérelt ventilátor végzi, ami nagyon halkan dolgozik, sőt, az ECO Mode jóvoltából bizonyos terhelési szint alatt be sem kapcsol.

márc. 16. 11:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%

A kézikönyvében szerepel:

"ECO THERMAL CONTROL SYSTEM


The EVGA ECO Intelligent Thermal Control System provides silent operation at low loads, improved efficiency and longer life span of the fan. Enabled by a simple switch directly on the power supply, the “No Fan Spin” feature

is ideal for users looking to reduce ambient noise overall. Save on energy costs and unnecessary fan usage with the EVGA ECO Thermal Control System"

[link]


Illetve a Gyakran Intézett Kérdéseiben:

"What is the ECO Thermal Control System?


The ECO Thermal Control System, when enabled, allows the fan on your EVGA power supply to "NOT Rotate" during low to moderate operation loads. The EVGA power supply's fan will automatically turn back on, when needed, based on the temperature the power supply reaches. The fan will also increase in RPM when needed based on the load operation being requested from the components connected. This prevents unnecessary rotation in order to increase the life span of the fan due to the power supply's high efficiency it offers.


Turning this feature off, the fan will always spin, even at low loads and the fan will also increase in RPM when needed automatically based on the load operation being requested from the components connected."

[link]


Szóval ha be van kapcsolva, alacsony terhelésnél nem működteti a ventilátort, ha ki van kapcsolva, akkor meg működteti.

márc. 16. 11:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Köszönöm, értem!
márc. 16. 11:30

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!