Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Itt vajon melyik processzor...

Darklord88 kérdése:

Itt vajon melyik processzor érték lenne a reális? Biosban is 30 fok körül írja a hőmérsékletet. 3 magos processzort 4 magosítottam . A venti sem hangosabb mint volt. CSak nem tudom melyik érték a mérvadó.

Figyelt kérdés
[link]
márc. 16. 16:16
 1/5 ludicrousSpeed ***** válasza:
Mindkettő reális, a mérvadó ez. 2000 rpm a hűtőn? Nem süketülsz meg?
márc. 16. 16:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 MGéza ***** válasza:
"A venti sem hangosabb" ha eleve maxon vagy fixen ennyin pörög, akkor mitől lenne mérvadó? Amúgy az nem processzor adat, vagy fix vagy a BIOS igazítja a proci hőmérsékletéhez. Futtass le oprendszer alatt egy stressz-tesztet ha ott is oké minden, akkor használhatod így. Elsősorban a hőmérséklet a mérvadó, a venti sebessége nagyjából semennyire.
márc. 16. 18:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Mgéza mennyi ideig?10 percig teszteltem. De aidában 68 max fokot írt mig core tempben 87et. [link]
márc. 16. 19:14
 4/5 A kérdező kommentje:
lucidrous nem mondanám ,hogy hangos lenne a ventillátor
márc. 16. 19:16
 5/5 MGéza ***** válasza:
#3: A core temp magasabb adatai maghőmérsékletek, nem mérvadóak. Tj. max értékre 70C°-ot ír, tehát határeset. Jobb hűtő nem ártana.
márc. 16. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!