Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » ECC szerver ramok valóban...

ECC szerver ramok valóban igaz hogy semmit sem érnek?

Figyelt kérdés
márc. 16. 19:30
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
71%
Ha így lenne akkor nem gyártanák őket. Az ECC szerver ramok értékesek, ha szervered van. Ha nincs szervered akkor semmire nem tudod őket használni.
márc. 16. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 A kérdező kommentje:
Én nekem van 4x16gb ddr4-es ECC ramom, de nem tudom eladni őket senkinek,mert azt mondták hogy az értéke kb 0ft
márc. 16. 19:38
 3/14 anonim ***** válasza:
75%
Ha az alaplap nem támogatja, akkor nem. Ahogy a benzin "sem ér semmit", ha dízeles autód van.
márc. 16. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
84%
Azért meg lehet próbálni pl. itt: [link]
márc. 16. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
69%
Pontosan milyen ramod van? Mi van ráírva?
márc. 16. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 A kérdező kommentje:
mta18asf2g72pdz-2g6j1ql
márc. 16. 19:50
 7/14 A kérdező kommentje:
Azt mondta a srác hogy szabvány ddr4-es gépbe jó,aztán jól megszivtam velük.
márc. 16. 19:51
 8/14 anonim ***** válasza:

Akkor ez is a te kérdésed:

https://www.gyakorikerdesek.hu/szamitastechnika__hardverek__..


Csak mondta az eladó, hogy megy sima desktopban vagy mutatott is róla screen shotot?

Ez reg ECC szerver ram, de ez 2Rx8-as. Elméletben néhány processzorral ez tud működni, néhány alaplapban mivel a x8-as RAMokkal meg tud bírkózni néhány IMC (itt leginkább az ilen x299-es rendszerekre kell gondolni). Viszont ez ránézésre is más, mint a standard DDR4 esélyes hogy a géped biosa nincs felkészítve erre a PCB verzióra ( miért is lenne, mikor ez reg ecc... ).


Legalább sokat fizettél értük?

márc. 16. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 A kérdező kommentje:

8-as


2Rx8-as? ez azt jelenti hogy 1 oldal 8gb és a másik is 8gb?


Adtam érte 3db számitógépet 4 magosakat..De amúgysem jelentkeztek értük hogy megvennék tehát gyakorlatilag lehet jól jártam..

márc. 16. 20:09
 10/14 anonim ***** válasza:

A lényeg, próbáld olyannak eladni akit érdekelhet a cucc.

Desktop vonalon persze az értéke 0 azaz nulla Forint.

Amit #4 linkelt ott egy jó árral el tudod passzolni, sok motyómat adtam el amiről azt gondoltam, hogy kuka.

márc. 16. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!