Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Ha az asztali gépem nem...

Ha az asztali gépem nem bootol be, lehet alaplap hiba?

Figyelt kérdés

[link]


Egy ilyen gépem van.

Néha ha bekapcsolom, csak annyi van, hogy világít a power led, meg felpörög a ventillátor. Monitoron nincs jel, még a ThinkCentre felirat sem jelenik meg. Van, hogy úgy tudom életre kelteni, ha lehúzom a HDD kábeleket, meg visszadugom. Igy általában elindul.


Néha meg kikapcsoláskor leáll a windows, de a ventillátor tovább pörög, meg világít a power led.


Régi gép, az egész úgy kezdődött, hogy ki akartam takarítani a gépet, lehet, hogy sikerült valamit elmozdítani.


Kábelek mennyi idő alatt vállnak merevvé, nem azok lehetnek megtörve?


márc. 17. 11:44
 1/2 anonim válasza:
Az is lehet, meg még sok más is. Takarítás előtt nem volt semmi baja? Milyen takarítás volt (áramtalanított állapotban volt, csatlakozók, memória, stb. ki lettek húzva)? Tisztítószert is használtál vagy esetleg nedves dolgot? Van benne kártya is?
márc. 23. 22:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:

Köszönöm a választ!

Közben cseréltem egy 2032-es elemet.

Most csak annyi, hogy bebootol, de mindig felteszi a kérdést, hogy F1-el akarok-e setupolni, vagy F2-vel továbblépni.


Hamarosan lecserélem.

márc. 24. 20:59

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!