Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Hibás a videokártyám?

Hibás a videokártyám?

Figyelt kérdés
Ez a probléma már régebb óta előfordul, hogy a számítógép indításakor a monitor bekapcsol, de a kép nem jelent meg rajta, csak sötétség és csak 2-3-szori ki-be kapcsolás után jelent meg a kép a monitoron. Most már egyáltalán nem jön be a kép soha. Először azt hittem, hogy monitor hiba, de kipróbáltuk más monitorral és azon sem jön be a kép. Ez ugye videokártya hiba lesz?
2010. okt. 26. 13:05
 1/5 anonim ***** válasza:
Nagyon valószínű, de én kipróbálnám másik videókártyával is.
2010. okt. 26. 13:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Az a baj, hogy nincs másik kártyám és haverokat is körbekérdeztem, nekik sincs ilyen ami az n alaplapomba való, pedig már kipróbáltam volna. Szerintetek ha kiveszem a videokártyát és beviszem egy számítógépes szervizbe ott meg tudják nézni helyben, hogy jó-e vagy nem?
2010. okt. 26. 14:08
 3/5 anonim ***** válasza:
milyen a foglalata? agp?
2010. okt. 26. 14:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Igen, agp!
2010. okt. 27. 07:59
 5/5 anonim ***** válasza:

huh, akkor nehéz lesz találni másik kártyát próbának, de vmelyik ismerősödnek biztos lesz egy a régi gépeiből

szerintem a videokártya hibás, de az is lehet, hogy a foglalattal van vmi

2010. okt. 27. 16:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!