Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » A melóhelyen használt vonalkód...

A melóhelyen használt vonalkódolvasó nem világít,nem olvas csak ha kihúzom és visszadugom az USB csatlakozóba,mi lehet a gond,hogy lehetne helyrehozni?

Figyelt kérdés
Utána gond nélkül működik a PC következő újraindításáig illetve ki-bekapcsolásáig.

márc. 23. 14:23
 1/4 anonim ***** válasza:
79%
a céges informatikust keresd. mi nem vagyunk a munkatársaid.
márc. 23. 14:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Remélem jár erre majd valami értelmes ember is,a kérdés még mindig adott.
márc. 23. 15:17
 3/4 anonim ***** válasza:

Esetleg a főnöködnek szólnál róla?

Amúgy meg az a baja, hogy vagy nem érintkezik/szakadt a kábel, vagy rossz benne már a chip. Cserélni kell az olvasót...

Nem értem én sem, itt milyen választ vársz: csavarozd le a tetejét, és jobbra 2 milliméterre a kerettől van egy apró lyuk, abba tűvel nyomj bele, egy gomb van mögötte ami megjavítja :D

márc. 23. 16:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:

Az a fura hogy a le és visszacsatlakoztatás után hiba nélkül működik,ezért gondoltam hogy talán felhasználói szinten,szoftveresen én magam is meg tudom oldani a problémát.2 tanács minden valaha erre járónak:

1. Ha nem tudsz egyértelműen jó megoldást a feltett kérdésre akkor ne akarj mindenáron válaszolni hanem menj tovább.

2. Ilyeneket hogy kb. a fű zöld,az ég kék,kár beírni mert nem viszik előre a sztorit.

márc. 23. 18:16

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!