Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » RTX 3050 6gb milyen felbontáso...

RTX 3050 6gb milyen felbontáson tudja elvinni az új játékokat?

Figyelt kérdés
És miért drágább mint a 8gb modell, amikor azt már lehet venni 65-70 ezerért is? Mert így ezért nem éri meg vagy az a baj a kártyával, hogy eléggé új.
márc. 25. 12:54
 1/8 anonim ***** válasza:

Az "újdonság" miatt drágább nagyon nem megérős, gyengébb mint a 8GB-s. Ha nem elsődleges, hogy tápcstlakozó nélküli legyen nem vennék ilyet Egy 2060super vagy egy Rx6600 hardverapróról olcsóbb és körberöhögi ezt.

[link]

márc. 25. 13:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
62%

1080p SE!!!!!!

Csak DLSS-sel. Abszolút kerülendő darab mindegyik 3050-es


RX 6600(XT)-t érdemes nézni ilyen 60 ezer körül. hardverapro.

márc. 25. 13:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
Ha újonnan akar az valaki kártyát akkor a 3050 8gb szerintem megéri 70-ért mert most olcsóbb mint egy RX 6600 újonnan. De ha használt is jó valakinek akkor már nem. A 6gb pedig ha jóval gyengébb ezektől akkor ennyi pénzért teljesen felesleges hiába újabb Amper kártya és Dlss meg RT.
márc. 25. 14:11
 4/8 anonim ***** válasza:

A DLSS annyit jelent, hogy 720p-n renderel a kártya. Ha valami 1080p raszteresen erősebb ugyan annyiért azért az jobb. DLSS/FSR elérhető az erősebb kártyákon is.

A Raytracing ezen a gyenge GPU-n felejtős.

Egy Rx6600xt-t használok 1080p-n és semmilyen trükkre nincs szükség magas beállítások mellett sok játékba.

márc. 25. 14:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Én vettem egy Palit KalmX 3050 6GB. Van egy passive gépem, abba ment bele. Egy 12400F mellet van, amin egy Noctua NH-P1 és teljesen passzív. Amikkel én játszok arra bőven elég, és még halk is :)
márc. 25. 15:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

#5 Pontosan ilyen esetekre gondoltam, amikor van valami extra igény, akkor kikerülhetetlen. Ritka a passzív hűtésű és relatíve erős videokártya.

Meg a low profile-ok és a külön tápcsatlakozó nélküli igényeket is lefedi. De akinek formailag jó egy "hagyományos" gamer kártya ennyiért kap jobbat.

márc. 25. 16:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

Ezt csak úgy itthagyom.

[link]

márc. 26. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
A KalmX esetleg megérheti passzív gépre vágyóknak (még DVI is van rajt), más értelme szerintem sincs ennek a kártyának.
márc. 28. 00:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!