Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Ha Aliexpressről rendelek...

Ha Aliexpressről rendelek 64Gb-os Sandisk, Kingston, Adata pendrive-ot az eredeti lehet?

Figyelt kérdés
Itt most nem azokra a több terrás csoda pendrive-okra gondolok, hanem ezekre az valószerűnek tűnő ismert márkájú fajtákra.

márc. 27. 22:03
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Olyan márkanevet nyomnak rá amilyet csak kérsz.. :P
márc. 28. 00:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%

Mind a Sandisk-nek,

[link]

a Kingston-nak,

[link]

az Adata-nak

[link]

van 64 GB-os változata, tehát létezhet ilyen.


Viszont "messziről jött ember azt mond amit akar", szóval nézd meg az eladó ("x% Positive Feedback") illetve a termék (a termék neve alatt az 1-5 csillagos értékelés, lehetőleg legyen minél magasabb, minél több darab értékeléssel) értékelését.


Utólagos teszthez ott van példának okáért a Check Flash:

[link]

vagy a Linuxos Fight Flash Fraud:

[link]

márc. 28. 00:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

Ilyen áruházaktól nem érdemes rendelni. Gondolom azért akarsz mert olcsón hirdetik.

Vagy megkapod vagy nem, vagy eredeti vagy nem. De inkább hamisítványok azért árulják olcsón.

Én is rendeltem és nem kaptam meg már 1 éve. Sőt az email címeket se kezelik biztonságosan. Az email címemre olyan áram és TV fizetési felszólítások jöttek amiket csalók küldtek. Egyből rájöttem mert nem is azoknál a szolgáltatóknál vagyok.

[link]

[link]

___________________________________________________________________


Inkább innen rendelj, ez a biztos.

[link]

márc. 28. 08:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Ilyesmin nem spórolnék.

Lehet, hogy valódi, de 50-50%.

márc. 28. 09:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
100%
Valószínű hamis, igen. Egyébként nem is érdemes szarozni egy ilyennel. Hazai boltból meg tudod venni 3-4 ezer forintért.
márc. 28. 09:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
nem valószínű
márc. 28. 13:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!