Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Blu-ray íróra érdemes mindig...

Blu-ray íróra érdemes mindig a legújabb firmware-t feltelepíteni?

Figyelt kérdés

márc. 30. 20:25
 1/5 A kérdező kommentje:
Milyen előnyökkel illetve hátrányokkal járna ha feltenném?
márc. 30. 20:29
 2/5 P.O.C. ***** válasza:
100%

Szerintem egy szoftvernél, ha új verziót csinálnak belőle, nem az a céljuk, hogy elfele csesszék vele, hanem az hogy kijavítsák a hibáit vagy újabb képességeket rakjanak bele.

Egyébként meg olvasni kell róla más felhasználók tapasztalatait nézni.

Javíthat a lemezkompatibilitáson, és az írási minőségen is.

márc. 31. 07:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 Szirty ***** válasza:
100%

"nem az a céljuk, hogy elfele csesszék vele"


A céljuk a saját érdekük kiszolgálása.

Ebben benne van a szándékolatlan és addig nem is létező súlyos szoftverhiba, ahogy írtad új funkciók és képességek is, amik nem ritkán szükségtelenek és idegesítőek.

Számtalan példa van erre, mivel a gyártói érdekek nem fedik 100%-osan a felhasználói érdekeket.


Szóval csak óvatosan a meggondolatlan és szükségtelen frissítésekkel.

márc. 31. 09:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 Alex Fly ***** válasza:
100%
Ha a meglevő firmware-nek van olyan hibája, ami nálad problémát okoz és az újabb ezt javítja vagy olyan új funkciót ad hozzá, amit aktívan használsz, akkor persze, megéri. Ha a meglevőnek semmi baja és tökéletesen teszi a dolgát, akkor minek?
márc. 31. 11:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 gentoojedi ***** válasza:
Ha belefutszbolyan lemezbe, amit nem tud megírni vagy nehezen olvasható, akkor érdemes. Én samsung meg pioneer dvd írókkal jartam így.
márc. 31. 16:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!