Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Manapság már nincsen szükség...

Manapság már nincsen szükség sli-re ha több videokártyát akarsz használni egy gépben? Lehet kicsit el vagyok maradva.

Figyelt kérdés

Én még ott tartottam, hogy kell sli kábel ha több videokártyát akarsz. Ma kíváncsiságból megnéztem, hogy milyen nvidia kártyák vannak slsi támogatással, aztán megdöbbenve tapasztaltam, hogy elég kevés és nagyjából a rtx 3090-ig bezáróan. Onnantól felfele már nincsen ami nekem gyanús mert biztosan lehet több vga-t használni.

Szóval akkor mi a megoldás 2024-ben?

És bocsi ha el vagyok maradva én nem nagyon követem a trendeket, néha megnézem kíváncsiságból, hogy mi a helyzet.



ápr. 4. 19:10
 1/2 anonim ***** válasza:
47%
Bányász alaplapba simán tehetsz akár 8-10db-ot is.
ápr. 4. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
A több VGA használat 1 gépben, és az SLI-be kötés nem ugyanaz! SLI-t ma nem nagyon támogatnak szoftveresen és hardveresen sem, mert több probléma van vele, mint amennyit megold.
ápr. 6. 12:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!