Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Segítségre Lenne szükségem...

Segítségre Lenne szükségem videókártya vizezéssel kapcsolatban. Gép építés téren jó pár év tapasztalatom van de vízhűtéssel teljesen nulla. Alap dolgokra lennék kíváncsi mikre van szükség hozzá mennyire "erős" kellene a kártyámhoz meg iesmik?

Figyelt kérdés
Csak a videókártyát akarom . Addig okés hogy kell tartály, pumpa, radiátor, csövek. De ehez a kis 970 eshez mekkora radiátorra lenne szükség ? A csöveket hogyan csatlakoztatom rá a pumpára meg ezekre ? Illetve angol megnevezések is jöhetnek mert ebayről akarom összepakolni. Még valami feltűnt hogy egyes komponenseknek eltérő a cső átmérő ami kell hozzá ezt hogy hidalom át ? Esetleg egy lépésről lépésre való leírás jól jönne. Link formájában is jöhet. ( tudom google, de mivel totál nulla a tudásom hozzá nem tudom melyik kontár és melyik megfelelő bekötési útmutató)

2018. nov. 26. 22:24
 1/3 A kérdező kommentje:
ui: tudom hogy vannak egybe szettek de szeretném átélni az építés örömét és ezen a téren is gyűjteni a tapasztalatot. Másrészt maga a blok már megvan mert direkt úgy vettem a kártyát. :)
2018. nov. 26. 22:26
 2/3 anonim ***** válasza:

"Gép építés téren jó pár év tapasztalatom van"


13 évesen? Nyilván.

2018. nov. 26. 23:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Rendkívül hasznos komment köszönöm. Nyílván az ember 13 évesen zsák számra vesz videókártyát mert úgy dagad a pénztől a zsebe. :)
2018. nov. 27. 04:30

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!