Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Milyen fejhallhatót és audió...

Milyen fejhallhatót és audió interfészt ajánlotok?

Figyelt kérdés
Jelenleg egy ATH-M50x-et használok PC-hez. Többnyire játékra használom, de zenéket is szoktam csinálni. Van nekem egy PS5-öm is. Konkrétan azzal kezdődött el a történet, hogy ahhoz akartam venni egy olyan jó vezeték nélküli fejhallgatót, mint amilyen az audiotechnica, hogy rendesen átadja az élményt. Néztem ezeket a pulse 3D fejhallgatókat, de hulladéknak tűntek. Így hát kilyukadtam a steelseries arctis nova pro wirelessnél, és hát nem éppen volt jó választás. Nagyon gyenge hangminősége van az ath-hoz képest. Leteszteltem több játékban, sajnos ég és föld. Olyannyira olcsó a hangzása ennyi pénzért, hogy konkrétan sírva fakadok. EQ-t, mindent is próbàltam, de eleve nem ezzel van a baj itt. Ki milyen fejhallgatót ajánl ami van annyira jó ár/érték arányban mint az ath-m50x? Az se baj, ha vezetékes, csak a lényeg, hogy PC-re és PS5re rá tudjam csatlakoztatni, fülorgiám legyen tőle illetve legyen annyira jó mint az ath. Illetve audió interfész/külső hangkártya/erősítő szóba jöhet, mivel szeretném ott vezérelni a hangerőt, mert ha simán rádugom a gépre az ath-t akkor túl halk hiába maxolom ki. Az a lényeg, hogy ott állíthassam a hangot, nem kell nekem mikrofon illetve egyéb bemenet. Illetve még egy kis bónusz lenne, ha rà tudnám egyszerre kötni PS5re és PC-re és váltani tudnám, hogy a hangot miről halljam épp. Most éppen egy nagyobb erősítőt használok erre a célra, régi, nem praktikus, egy kisebbet szeretnék ami az asztalomon elférne, illetve csak a PCre tudom rádugni, ha PS5ön szeretném használni a fejhallgatót, akkor közvetlen a kontrollerbe dugom . Bocsi, ha valamit rosszul mondtam, nem vagyok a hangtechnika világában járatos. Köszi előre is.

ápr. 11. 13:18
 1/2 anonim ***** válasza:

g-pulse 52h


Vagy egy


Mexf-kp001 esetleg


Interfeszhez még jó a ADiOBass X4

ápr. 11. 16:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Vagy egy laza fejhallgató erősítő aliról. Esetleg egy bluetooth doboz nagy akkuval, ami tápról is működik, esetleg hangfelvétel funkcióval, amibe bedughatod kedvenc kis jackes fejhallgatódat, tartalmaz mikrofont, nyakba csíptethető, kellően láthatatlan, meg amit akarsz, és akkor lehet egyszerű lesz. Nyilván a népítéletet kell figyelni alin nagyon durván.
ápr. 11. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!