Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Mi az a szint, ameddig megérős...

Mi az a szint, ameddig megérős az Intel?

Figyelt kérdés

I5 12400F kivételével vannak még olyan lga 1700 Intel processzorok amit még megéri megvenni? Vagy csak ez az ami meg éri mert felette már mind olyan áron van, hogy annyiból már kijönne az AM5 is, ami megöli az összes többi modellnek az árát kivéve ha valakinek már nincs erre a foglalatra felépítve egy gépe? Nekem sincsen, de én alapvetően is I5 10700 és H510 lapot cserélnék, így egyáltalán megéri ez a váltás I5-re aminek csak 6 magja van még mindig? Most vettem egy RX 7700 XT videokártyát és egy LG UltraGear 27GR75Q-B monitort ezért gondolkodok teljes gép cserén.


Processzora tudok szánni ilyen 75 ezret, alaplapra 30, memóriára 20. De abból van egy 2400mhz Innovation IT 16gb modul. Hogyha eladom az előző gépet, cpu, alaplap, ram akkor is ennyi lesz a max keretem plusz-minusz 1-2 ezer. De az sem mindegy, hogy mennyiért tudom eladni a processzort. Mert változó az ára hardveraprón az olcsóbb hirdetéseket hamar jegelik.


ápr. 14. 15:52
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:
0%

Mi a jóistenedet melegszik a 7600X?? 😃 te, alig fogyaszt az valamit. 88W a maximumja, és azt is csak all core 100%-ra hajtás mellett tudja, játékban soha nem lesz ilyen. Bármelyik szimplatornyos hűtő síri csendben elvan vele, de még a gyári is elég lenne (bár azt már jó eséllyel lehetne hallani is)


A 12600KF-nél meg már kell tényleg komoly hűtő. Az melegszik csak igazán. főleg ha a képességeihez megfelelő Z lapba kerül.

ápr. 14. 23:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 anonim ***** válasza:

Biztos igazad van [link]


a posztoló meg nem overclockolná, annyit nem fog szánni egy alaplapra


kajak megéri az am5 20 fps-ért, valaki biztos kiad extra 20-30 ezret azért hogy 170 fps helyett 190 legyen

ápr. 15. 00:07
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!