Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Szerintetek mennyit érhet az...

Szerintetek mennyit érhet az asztali gépem?

Figyelt kérdés

Az új munkám mellett nem fogok ráérni játszogatni, sokat fogok utazni is, tehát teljesen felesleges tartogatnom és inkább veszek egy laptopot, úgy gondolom most még talán eladható de 2-3 év múlva már nem igazán fog pénzt érni.


Alaplap

MSI B450 Gaming Plus

CPU

Ryzen 7 1700

Procihűtő

ID Cooling 214XT Ring (ez 3 hónapos, garis)

RAM

2x8GB 3000MHz sima hűtőborda nélküli Kingston (2666MHz-n fut)

GPU

ASRock Challenger OC 5700XT 8GB

Táp

nJoy Woden 850W 80+ Gold

Ház

Thermaltake View 27

Tárhely

1TB Apacer NVMe Gen3 + 1TB Crucial Sata3 SSD + 1TB WD Blue 7200RPM 3,5" HDD

Ebből az 1TB NVMe-t lehet hogy megtartom és átrakom a laptopba amit veszek, van benne hely neki.


Mit ér ez így szerintetek?

Nyilván van egy elképzelésem róla a kínálat alapján.


ápr. 19. 14:35
 1/6 A kérdező kommentje:
Esztétikailag amúgy a ház plexijén van 1-2 karc, de szépen van kábelezve és amúgy makulátlan a plexit leszámítva
ápr. 19. 14:36
 2/6 A kérdező kommentje:
illetve van benne még 4db 12cm Thermaltake sima fekete PWM venti (3 elöl fúj be 1 hátul ki) de az annyira nem árképző
ápr. 19. 14:37
 3/6 anonim ***** válasza:
170-180. 1TB SSD 17-20 ezer körül.
ápr. 19. 14:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
200körül.
ápr. 19. 15:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
150 az NVMe SSD nélkül. Mondjuk kérdés, találsz-e rá vevőt ilyen életveszélyes táppal?
ápr. 19. 15:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:

Köszönöm, én is 170 körülre lőttem ha az NVMe-t kiveszem belőle.


A táp olyan amilyen, eredetileg egy Cooler Master volt benne de az meghalt 2 éve, pont volt otthon egy ilyenem mert egy bányát hajtottam róla Covid alatt, beraktam. Fogyaszt az egész cucc feleannyit se mint amit elvileg ennek tudnia kell, szerintem így csak nem kéne gond legyen vele.

ápr. 19. 17:01

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!