Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Szerintetek ez a hardver...

Szerintetek ez a hardver megfelel a mai követelményeknek gamingban?

Figyelt kérdés

[link]

Ez lenne az ha valakinek van jobb ötlete a case vagy a power supply ban az elfogadom mivel abban annyira nem vok jártas



ápr. 22. 15:44
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Jó az, csak a Hogwarts legacy-t láttam ami szeret 16gb használat felé menni
ápr. 22. 15:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Teljesen
ápr. 22. 16:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%

Megfelel, bár videokártyából lehet mást vennék RX6700-7700 (XT; 6800-7800)


Ram-ból is ajánlott inkább a 2x16GB. 6000+ mhz oké, késleltetés legyen CL34 alatt


Egy procihűtő nem árt még, 10-15 körül 4+ hőcsöves toronyhűtő 120mm ventivel, bármelyik. ~ID-cooling / thermalright


Tápot én nem látom itthon. ~B12 / G12

Tier B felett igazándiból...

[link]


HÁZ:

alsó tápos, 2+ 120mm házventivel. Plexit kerüld, hamar karcolócik (edzett üveg legyen, ha átlátszó kell=TG=tempered glass)

ápr. 22. 16:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:

Tudtom szerint a procival jár integrált hűtó így azzal nem foglalkoztam

Ram egylőre szerntem elég lesz a 16gb később fejleszteni szeretnén ezért próbáltam korszerű dolgokat bele tenni pl ddr5 bár akkor mégnézelődök egy kicsit

A ház már eleve olyan azért abból eg normáliasabbat kerestem

Kösz a segítséget

ápr. 22. 19:05
 5/6 anonim ***** válasza:

Jár, de nem javasolt azzal használni.

Sima 7600 BOX(with cooler), igaz? Ahhoz jár. 7500F tray és 7600X-ekhez nincs gyári hűtő.


Beszerezhető később is, ha ezen múlna. Szóval hőmérséklet miatt nem sokat vesz le a teljesítményéből. Hangja lehet zavaró. Szóval ja, akkor maradj a gyárinál, aztán kitapasztalod.

ápr. 22. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Gondolom azért ezt az oldalt linkeled mert nem Magyarországon laksz. Ha ez mégsem így van akkor mondom hiába rendelsz te rakatsz te össze Particeres gépet a szállítási költség miatt az ára kb ugyanaz lesz mint ha itthon vennéd szerintem Iponos ára lehetne számítanod mostanában az Ipon ami talán annyira nem drága gépösszerakó.


Amúgy jó gép de ha az RTX 4060 nem drágább akkor én azt venném 3060 helyett gyorsabb és hiába 8gb vram. Mivel az Nvidia sokat újított a 40xx szériában ezért sok esélyel a támogatottságai miatt tovább fogja igyis bírni és ugye ott a Dlss 3 is.

ápr. 23. 01:22
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!