Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Counter strike 1.6ban miért...

Counter strike 1.6ban miért nem működik rendesen az egér?

Figyelt kérdés

Cs 1.6 ban az egeremmel nincs semmi probléma minden jó nem lassú nem laggol és olyan sincs h nem lő mert h pont az a problémám h sokat lő.

Pl ak-val csak nyomkodom a bal klikket mindig csak 1x ( ha az ellenfel messze ) és 3. Vagy 4. Ik lövésre a fegyver amivel lövök beakad es nem haggya abba a lövést ha kifogy a lőssze akkor is csak kattog de nem haggya abba mig nem nyomom meg ujra a bal klikket es csak akkor haggya abba.

Ami elég idegesito sokkal pontosabban lehet celozni ha csak 1xer nyomom meg a bal klikket nem pedig folyamatosan nyomom.

Mar többször próbálkoztam counter strike ujra telepitessel es mas cs 1.al is es akkor is ugyanaz a problema ( az eger bal klikk nem akad be az egeren csak a fegyver akad fel) masik egerrel is ugyan ez a problema... de a tatam szamitogepen us probaltam cszni es ott akarhanyszor nyomom meg nem akad fel.



2017. dec. 25. 16:18
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:

wao..


"Ami elég idegesito sokkal pontosabban lehet celozni ha csak 1xer nyomom meg a bal klikket nem pedig folyamatosan nyomom"

Mivel minden automata fegyvernek van egy húzása ha folyamatosan lőnek vele ezért a játékban sem lesz másabb. Ha egyet-egyet lősz akkor értelemszerűen nem fog annyira elhúzni a fegyver.


De a kérdésedre a választ nem igazán tudom.. sok.. nagyon sok hibáról hallottam már de ilyenről még egyszeresem.

2017. dec. 25. 16:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 A kérdező kommentje:
Már pedig nem kénw felakadjon ha 1x nyomom meg másik gépen egész nyomkodhatom a klikkeket egyenkéntés akkor se akad fel és ez eddig nem igy volt kb pár hónapja ilyen pedig ugyanaz az egerem van még most is es igen és lattam még ilyet sehol nem is talalok róla se youtuben se a googleon
2017. dec. 25. 17:17
 3/14 anonim ***** válasza:

Én egy szóval sem írtam azt hogy fen kell akadni...


Próbáld ki ezeket a lanuch commandsott:


-noforcemaccel -noforcemspd -noforcemparms


Ha steames vagy akkor másold be az indítási opciókba.

Ha Ns vagy akkor jobb klikk a játék parancsikonján-->Tulajdonságok. Majd ott a "Cél" oda írdbe. pl: cél: "C:\Program Files (x86)\cs1.6" -noforcemaccel -noforcemspd -noforcemparms

2017. dec. 25. 17:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 A kérdező kommentje:
Oké kipróbálom ns vagyok non steames ha arra gondolsz köszi a választ!
2017. dec. 25. 22:51
 5/14 anonim ***** válasza:
Ez milyen egér? Más gépen, programba is csinálja? Ha igen akkor próbálj ki másik egeret, mert lehet "elkopott".
2017. dec. 26. 07:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
csak nem win 10 frissítés után jött elő?:D mert nálam is ez van de csak azóta
2017. dec. 26. 10:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 A kérdező kommentje:

Gigatech GM-595 egerem van Windows 10 Professional X64bit os-em van.

A frissités előtt nem volt rossz ha jól emlékszek de direkt ezért vissza telepitettem Windows 7re a gépem és ott is ugyanigy nem működött szóval nem hinném h az OS el van a baj pedig azt hittem először én is.

És másik játékban is voltak hibák ennél az egérnél például Far Cry 3 vagy 4 mindkettőben mikor sniperrel zoomoltam fel akadt a játékban a zoom és egymás után kb 5x zoomolt (ilyen volt a csben is)

Az én gépemen Win 10 van

Az apám régi gépén Win 10 (húgom használja) egér probléma mint nálam

Apám új gépén Win 8.1 itt hibátlanul működik az egér

Tatám gépe Win 7 (a számitógép ugyanaz mint apámé de a az egér, billentyűzet, monitor... más) itt is hibátlanul működik


Mindegyikre én telepítettem fel a Windowst

Mellesleg az egerem görgője néha lefele görgetés mellett felfele is megy ez egy ideje van igy (másik egérrel jó)

Még kipróbálom azt amitt irt a második válaszoló -noforcemaccel -noforcespd ... és ezután veszek egy egeret ha még ezután is rossz lenne!

2017. dec. 26. 11:03
 8/14 A kérdező kommentje:
Sajnos még jgy is ugyanúgy hibáskodik most lemegyek és veszek egy újat.
2017. dec. 26. 11:08
 9/14 A kérdező kommentje:
Na vettem egy Jetion egeret nagyon olcson de még ez is ilyen.. Lehet h csak a cfg miatt ilyen?
2017. dec. 26. 11:52
 10/14 anonim ***** válasza:

Azt mondtad többször is újra raktad a játékot.. akkor a cfg is törlődött.


Próbáld meg kompatibilitálni xpre a játékot

2017. dec. 26. 14:12
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!