Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Általános felhasználásra...

Általános felhasználásra rakok össze egy gépet így is érdemes egy komolyabb hűtőt rárakni a procira?

Figyelt kérdés

Egy i3 9100 procis gépet rakok össze egy gyári hűtőt kaptam hozzá mint ami a képen is van még csak nem is rézmagos [link]

Érdemes lehet mondjuk egy ARCTIC FREEZER 34 hűtőt rárakni vagy a gyári is jó lesz?



máj. 19. 22:52
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Ha nem zavar a hangja akkor jóa gyári is.
máj. 19. 22:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Mennyire szokott hangos lenni?
máj. 19. 23:01
 3/8 anonim ***** válasza:
100%
Ha nem gyilkolod akkor nem vészes. Ingyen volt a hűtő, berakod és kipróbálod, ha zavar veszel másikat :)
máj. 19. 23:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
Nekem gyári hűtővel ami tapasztalatom van az egy brand gép gyári hűtője ami nem az intel féle na azok nem hangosak.
máj. 19. 23:09
 5/8 A kérdező kommentje:
Bár a barand gép hűtőjénél is van egy minimális alapzaj.
máj. 19. 23:10
 6/8 anonim ***** válasza:
100%
Egy i3-ra bőven elég a gyári hűtő.
máj. 20. 05:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Ha nulla idle/böngészgetéskori hűtéshangot akarsz, akkor 12cm venti mindenhol, ház hűtésen is.
máj. 20. 06:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
60%

Ha nem brand gép, hanem épített gép, akkor még állíthatsz is a ventiprofilon. Pl fan control, vagy egyéb hasonló progival.


Ilyen 350-500 fordulatig levihető, és tartható ott 80 fokig szerintem.

máj. 20. 07:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!