Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Intel vagy AMD gépet érdemes...

Intel vagy AMD gépet érdemes építeni 100-110 ezerből? Általános felhasználásra menne, néha egy két játék (cod multi, skyrim, battlefield multi)

Figyelt kérdés
Általános felhasználásra menne, néha egy két játék (cod multi, skyrim, battlefield multi)

2013. jún. 16. 15:43
 1/4 anonim ***** válasza:
50%
amd
2013. jún. 16. 15:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
50%
AMD-set, Intel ilyen áru gépnél nem éri meg.
2013. jún. 16. 15:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%

1

FM2 foglalatú amd alaplap és processzor, lehetőleg egy Atlhlon II 750k vagy 740 és mellé egy erősebb videókártya (hd 7790 vagy hd 7850)

2

LGA1155 fogalatú alaplap és egy INTEL Pentium G2020 mellette az előbb megemlített videókártyák.


Persze ezek mellett minden téren egy minőségibb hardver is szükséges (főleg a táp esetében.)

2013. jún. 16. 15:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:

táp az megvan, fsp 400 60apn 85

vga pedig hd7770(msi)

házból sharkoon vaya-t néztem

intelből én is ugyan ezt a processzort néztem, amd-nél viszont olyan alaplapokat nézegettem amik fx procikat is kezelik, és arra gondoltam, hogy veszek egy olyan alaplapot amit am3+ foglalatú procikat is kezeli, de egyenlőre am3-asat veszek. EZ így jó lenne?

memóriából van 8gb 1333mhz (egyik barátomtól vettem baráti áron, mert ő most újított gépet, és ezeket lecserélte 1600mhz ramokra, de ezek se sokat voltak használva, az egyik 4gb modul kb másfél éves, a másik meg tavaly karácsony előtt lett véve, de ugyan az a típus mindkettő)

2013. jún. 16. 17:12

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!