Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Külső winchesterem bedöglött,...

Külső winchesterem bedöglött, nem ismeri fel a gép, hogyan lehetne megmenteni?

Figyelt kérdés

Elvittem adatmentőhöz ahol megállapították hogy nem mechanikai sérült és és nincsenek is közvetlen veszélyben az adatok. Valamint azt írták hogy az SA terület hibásodott meg amit az esetek 100%-ban orvosolni tudnak. Az énesetemben ezt akkora összegért szeretnék orvosolni amennyim életemben nem volt, viszont az adatokat szeretném megmenteni...

Valami tipp esetleg?


2010. okt. 31. 11:03
 1/1 anonim ***** válasza:

fórumon olvastam akkor tudnád olvasni a vinyót mikor az SA terület meghibásodott ha a vinyót safe modba tudnád kapcsolni MHDD program állítólag tudja [link]

nem tudom még soha nem használtam.

Mindenféle tesztek vannak benne.

A másik cikkben [link] leírja a vége felé hogyha van egy pont olyan vinyód mint ami tönkrement abból milyen alkatrészeket kellene hova átszerelni.

2010. nov. 2. 18:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!