Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Egy gamer configot szeretnék...

Egy gamer configot szeretnék összerakni. Érdemes vizhütést venni bele? Intel i5 procira gondolok. És a memóriáknak mikor indokolt a hütés? Kingston Hyper x DDR3 1600MhzKit3.

Figyelt kérdés
2010. nov. 5. 19:53
 1/8 anonim ***** válasza:
Csak akkor ha már tuningoltál valaha. És természetesen egy jobb vízhűtést érdemes venni mert ami 20e-körül kapható azoknak hagy kivánnivalót a hűtési teljesítménye.
2010. nov. 5. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%

Vízhűtést szerintem nem éri meg, gyakran kell karbantartani, némi szakértelmet igényel.

Ha biztosra akarsz menni, keresd fel a prohardver fórumának ehhez kapcsolódó topikját:

[link]

Olvasd el a kérdéseket, válaszolj rá minél pontosabban, és segítünk összeállítani a legjobb ár/érték aránnyal rendelkező gépet.

2010. nov. 5. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
vizhütést felesleges, csak arra jó, hogy ne legyen hangja a gépnek. De manapság már vannak olyan ventilátorok, amik extra halkan müködnek. és még az is olcsóbb, mint a vízhűtés
2010. nov. 5. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Miért kéne gyakran karbantartani?
2010. nov. 5. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

Jó, annyira nem, de ha egyszer mégis szükséges... Rosszul csinálja, eláztatja az atyaúristent is. Míg a léghűtés azért csak biztonságosabb.

Szerintem víz menjen a bojlerbe, palackokba üdítő formájába, de mikrochipektől legyen távol. :)

2010. nov. 5. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Hát ha nem tud meghúzni pár szorítót rendesen akkor valóban gáz van. Lenne rá 50e fölös pénzem én biztos vennék egyet csak sajna a keresetem nem ahoz van igazodva, de attól még fasza kis hűtés:)
2010. nov. 5. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat!Én mondjuk zárt univerzális hütöre gondoltam.És mi a helyzet a RAM téren?
2010. nov. 5. 20:55
 8/8 Jenci ***** válasza:
Akkor indokolt a memória hűtés,ha orba-szájba húzod szegényt.Azokon amit írtál,alapból van annyi,hogy elég egy kisebb tuninghoz is.
2010. nov. 5. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!