Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Integrált 64mb, intel (? ),...

Integrált 64mb, intel (? ), vagy ati 128 pro (32 mb) NEM integrált. Melyik jobb?

Figyelt kérdés
Tudom,hogy régi meg gagyi,de új videokártyára van pénzem. ;) van egy Asus még 2-3 éves alaplapom,fajtáját nem tudom hogy milyen,de ami most van nekem Intel alaplap,azt cserélem Asus-ra... ja meg az Intelen integrált van,az Asus-on meg az Ati 128 Pro. szerintem az integrált egy kalap sz*rt nem ér. ötletek?
2011. okt. 26. 17:53
1 2
 1/12 Heckler ***** válasza:
Nem kérdés, hogy a diszkrét kártya. De most tényleg tizenvalahány éves hardware-ekből építesz gépet?
2011. okt. 26. 17:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 A kérdező kommentje:
2 gép van,csak az egyiket már nem használom,és most úgyis majd tudok menni 1 év múlva diákmunkára,szóval nem szegény anyámnak kell finanszíroztatni,mivel apukácskát nem érdekli a gyermeke... 2 gépem van. :) egy régi,de megérné újítani,legalábbis ha fog rá telleni... azért ragadtam le ennyinél,mert anyám egyedül nevel,és nem sok jön be neki. Szóval igen,összerakok,csak alaplapot cserélem,akkor procit nemtudom,hogy cseréljem-e,mert az is másfél GHz.. meg a 2*256mb ram... nekem az is megtenné egyenlőre,csak idegesít,hogy erre a sz*r mostanira nem tudok rakni víruskeresőt,mert annyira szívja a gépemet,hogy még netezni is siralmas.Szóval 2-3-4 havonta teszem újra. van hogy 1 hónap,és már nincs kedvem törölgetni,jobban járok egy gép újratelepítéssel. Amúgy ilyen szakma felé szeretnék fordulni... tanulással nincs gond,mert tudom hogy miért kell + nem járok úgy mint egyes emberek/családtagok... bocs,hogy rátértem, de olyan jól esik néha elmondani az okokat név nélkül.
2011. okt. 26. 18:16
 3/12 Heckler ***** válasza:
Ez a legnagyobb problémád, hogy nem tudsz rá víruskeresőt rakni? Akkor ne rakj rá b*zmeg. Amúgy a mostani, relatív korszerű gépemet kéthavi fizuból szerváltam, nekem se a legyek hordták össze.
2011. okt. 26. 18:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 A kérdező kommentje:
értelek... de még általános iskola 8. osztályával nem tudok mit kezdeni. amúgy igen,azt már várom,hogy legyen diákmunka ;) csak az fáj,hogy minden gyereknek ki van nyalva a segge,más meg örül még másnak is... vagyis örülhetek neki h még ilyen is van.
2011. okt. 26. 18:21
 5/12 A kérdező kommentje:
ja,meg nem az a legnagyobb gondom.csak most soroljam ide,hogy mire használnék egy jobb gépet,konfigot?... mint minden más ember.
2011. okt. 26. 18:22
 6/12 Heckler ***** válasza:

Aztán nézd a jó oldalát, aki mindent ingyen kap, az a végén úgyis a híd alatt köt ki, ha elfogy a szponzor, te meg megtanulsz gondoskodni magadról.


Amúgy pár tízezerért használtak pár éves teljes konfigokat lehet szerválni hardveraprón, úgyhogy annyira nem is kell csillagászati összegekben gondolkodni.

2011. okt. 26. 18:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 A kérdező kommentje:
Igen.. :) ez igaz. (: nemgond,majd ha nem lesz nekik apuka anyuka megértik... ja,és elfelejtettem fogalmazni... (: azért cserélem az alaplapot,mert nincs rajta videokártya foglalat,ezért jó lesz az Asus, meg tesómnak egy barátjátol kapok egy 2Ghz-s procit, (ingyen) már csak vidikártyát kell majd szerválnom... ;)
2011. okt. 26. 20:03
 8/12 anonim válasza:

szerintem te nem nagyon értesz a gépekhez a szöveged alapján.... beszélsz itt a nem lehet bele rakni videókártyát(mér a pci ba nem lehet:)))?) ami alaplapon van kártya az mind integrált ......hiába ati vagy intel integrált és kész... másik meg h nyilván nem tudsz akármilyen procit belerakni csak ha passzol a foglalat....meg ez a dedós duma h. barátom ad két gigaherceees procit.... de mit bameg egy sempron egy athlon egy celeron

egy pentium???? és milyen foglalat ba való nem mind1.... de elmondásod alapjának ugy hiszem h szemetet tartogatsz magadnál aztmondom az egészet dobd a kukába és vegyél egy új micro atx es deszkát egy integrált vga val h míg nem lesz pénzed normálisat venni bele addig jó legyen....rambol 2gb elég lenne neked a win7 hez ház mind1 a régi is megteszi ha bele tudod rakni.... tápbol meg egy normális minőségű legalább 400 wattosat vegyél hardverapron mindent megtalálsz fillérekért jól mondta a kollega iregykedni meg nagyon csúnya dolog....sok sikert

2012. jan. 20. 13:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 A kérdező kommentje:
Ez már régen volt. :) Azóta van egy 128mb-os videokártyám (abit) agp-s, de megteszi, 768mb ddr ram, 40+80gb vinyó...
2012. jan. 21. 15:47
 10/12 A kérdező kommentje:
Nincs rá pénzem, még 13 éves vagyok. :) Most már a kábelezés is megy.. hát az úgy lett, össze lett dobva belőle 1 gépecske, az meg el lett adva "internetezésre alkalmas" számítógépként. :) Bár arra se volt jó nagyon... na de mind1, az a lényeg, hogy most 1˙-al jobb van :/ Csak hát szívfájdító amikor apámnak van 1gb-os nvidia-s videókártyája, nekem meg b+szik venni egy jó gépet, mert nem lakom nála... szülői gondok... na mind1. ^^
2012. jan. 21. 15:51
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!