Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » RAM-gyártó által támogatott...

RAM-gyártó által támogatott memóriát nem ismer fel! Mi lehet a baj?

Figyelt kérdés

sziasztok

lenne egy nagy problémám, memóriát vettem a gépbe ami egy ECS P4M800PRO-M2 REV 2.0 alaplappal rendelkezik, alaplapi kiskönyvében az áll hogy DDR2-es memóriát(DDR-t is fogad) fogad slotonként max 1gigáig(vagy 2) 533mhzig, korábban vmi Aeneus memória volt benne szintén 533mhz-cel és 256MB-vel,nekem bőven elég volt ennyi memória(nem játékra vettem ezt a gépet anno) most viszont bővitettem 1gigával,vettem egy 553mhz ddr2-es cl-5ös ramot,a régit kivettem és ha csak az új van benne akkor megráng-kattog a gép,a régi és az új memó is pc2-4200-as, 533mhzes ddr2-es,de akkor sem vette be,nem müködik olyan memóriával amit maga a gyártó ajánlott-kingston, mi lehet a baj? nagyon hálás lennék a tudnátok segiteni!


2010. nov. 8. 15:39
 1/5 anonim ***** válasza:

kicsit nehezen lehet értelmezni, most akkor az 1 gigás és a 256 mb-os is benne van?

ha igen, akkor a 256-ost vedd ki

2010. nov. 8. 15:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
a régit kivettem akkor kattog-ergó nem ismeri fel a memóriakártyát, most azért tudok irni mert bettem a régit, máskép nem müxik a gép, az új meg porosodik az asztalon mert nem tom használni...nem imseri fel a gép
2010. nov. 8. 17:21
 3/5 anonim ***** válasza:
nem sípol kattogás helyett?
2010. nov. 8. 17:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
nem, ilyen kattogó rázó dübbenő hangot ad, amikor tölteni kéne a gépnek, rögtön bekapcsolás után,egyáltalán nem sipolás,de braty azt mondta hogy ez jelzi hogy a boot nem tudja olvasni a memóriát és ezért nem indul el...de a kérdés hogy miért nem?
2010. nov. 8. 20:04
 5/5 anonim válasza:
Az a baj, hogy 21én vége lett a világnak
2012. dec. 26. 03:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!