Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Fontos szempont laptop vásárlá...

Fontos szempont laptop vásárláskor, hogy legyen rajta HDMI csatlakozó?

Figyelt kérdés
2010. nov. 10. 11:22
 1/6 anonim ***** válasza:
Korszerűség szempontjából mindenképpen, ahogyan az USB 3.0 csatoló is számít.
2010. nov. 10. 11:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Szerintem csak akkor, ha használod.

Mivel egy laptopot max. csak pár évre veszel, utána úgyis elavul. Meg ugye rengeteget veszít az értékéből.

Én eddig csak úgy vettem laptopot, hogy összeszedtem, mire van szükségem, és olyat vettem, ami csak azt tudja. Azt tapasztalom, hogy így sokkal gazdaságosabb. Nem egy ismerősöm vesz erős gépet netezéshez, pusztán hogy érezze, hogy hú, de szuper gépe van. Bár lehet, hogy én vagyok csak smucig, nekem nem éri meg azt a plusz 40-50 ezret.


A lényeg, hogy gondolg végig, és ha szerinted esélyes, hogy szükséged lesz rá, amíg ezt a gépet használod, akkor igen. Ha valószínűleg nem fogod használni, akkor felesleges érte pénzt kiadni.

2010. nov. 10. 11:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Fimnézéskor használnám, mert rengeteg olyan video van, amiket az asztali DVD lejátszó közül egyik sem játszik le.
2010. nov. 10. 12:59
 4/6 P.O.C. ***** válasza:
Ha van HD TV-tek akkor mindenképp ajánlott. Ha nincs, akkor is, mert ha véletlenül besz@rik a CRT tévétek, újonnan már úgyis csak HD TV-t tudtok venni. ;)
2010. nov. 10. 13:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Akkor miért kérdés? :)

Ha szükséged van rá, akkor igen, persze hogy legyen rajta.

2010. nov. 10. 13:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

" Fimnézéskor használnám, mert rengeteg ...."


hátha neked kell ez a csatlakozó ,akkor már ne is hari de mi a bánatos lófüttyért kérdezgetsz erről másokat ,itt , már másodjára , vegyél magadnak ilyen hdmis gépet azt jónapot

2010. dec. 16. 13:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!