Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Hogy lehet beszerelni/bekötni...

Hogy lehet beszerelni/bekötni egy bt-modult?

Figyelt kérdés

Találtam vaterán/ebay-en asus-hoz BT modult, és mivel az én gépemből gyárilag kihagyták (ASUS F5SR) viszont a foglalata megvan neki, mivel ismerősömnek meg benne van...

Tehát szeretnék egy leírást hogy hogyan kell beszerelni/bekötni!

Belinkelek egy ebayes oldalt a modulról " [link] "


2010. nov. 16. 18:48
 1/3 anonim válasza:

Amennyiben rendelkezel némi műszaki érzékkel akkor biztosan sikerülni fog önállóan is a beszerelés. Ehhez azonban szét kell bontani a noteszgépet.

Beszereléshez leírást még egyetlen noteszgéphez sem láttam, szerintem nincs is. Józan parasztti ésszel azonban megoldható a dolog.


Ha nem érzed magad elég magabiztosnak, akkor keress fel egy szaküzletet, és ott 10 perc alatt megcsinálják. A tapasztalataim alapján ez egy képzett ( értsd: már sokszor szedett szét noteszgépet ) embernek ez rutin, azonban a kezdők könnyen eltörhetik a műanyag akatrészeket, csatlakozókat.

2010. nov. 16. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim válasza:

Leírás szerintem nincs hozá, azonban nem nagyon bonyolult a beszerelés, ha van egy kis műszaki érzéked hozzá. Józan parszti ésszel megoldható a dolog...

Ha nincs, akkor inkább vidd be egy noteszgépekkel foglalkozó szaküzletbe, ott 10 perc alatt megoldják a dolgot. Mivel nem nehéz letörni a picike műanyag alkatrészeket, kapcsokat , túlhúzni a csavarokat ezért lehet hogy a néhány ezer forintos pluszköltséget megér a dolog.

2010. nov. 16. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Én szedek szét gépeket napi szinten, és tapasztaltam, hogy a bluetooth beszerelés lehet problémás és erősen típusfüggő. Jártam már úg Acerrel, hogy az alaplapot is kellett szedni és még gyakorlottan is volt 2 óra. Azért van esély, hogy csak egy fedelet kell leszedni, de arra figyelj, hogy a szalagkábel legyen meg hozzá.
2010. nov. 16. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!