Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Hogyan tudok bekötni még egy...

Hogyan tudok bekötni még egy winchestert? (bővebben klikk)

Figyelt kérdés
Van egy SATA2-es 500gigás vinyóm, de vennék még egy 200gigásat a linuxnak ami sata1-es. De hogyan tudnám az alaplapi biosszal felismertetni a vinyót? csak simán bekötöm és felismeri? Phoenix bios, gigabyte alaplappal. Most minden automata detectre van beállítva. Meg ha sikerül is bekötni akkor hogyan tudom megcsinálni hogy boot menüvel válasszak, melyik vinyót szeretném indítani?
2011. jún. 13. 09:23
 1/2 anonim ***** válasza:

szia!

elvileg ha bekötöd akkor simán mennie kell, nem kell hozzá (sztem) semmi hókuszpókusz. a másik kérdésre háttőőő valahol a bioszon belül van egy ilyen opció, ahol az időt tudod beállitani h mennyit várjon mielőtt elinditja a first-winyón lévő oprendszert... pontosan nem tudom mi a neve, de ha picit tudsz angolul tuti megtalálod. azt beállitod mondjuk 20mp-re és akk rögtön lesz egy ilyen választóképernyőd amint több oprendszer van a gépen. azt tom h két win-nel müködik, de a linuxhoz sajna nem értek. sztem azzal is simán menni fog.

sok sikert!

2011. jún. 13. 11:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Köszi, lány létedre egészen érted:P amúgy én is valami ilyesmire gondoltam
2011. jún. 13. 15:50

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!