Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Mobil-netem van. Gyakran...

Mobil-netem van. Gyakran egyszerűen megszakad a kapcsolat. Lehetséges, hogy valaki "lopja" a netemet? Hogy tudnék erről meggyőződni? Már kérdeztem a szolgáltatót is, nem adtak választ.

Figyelt kérdés
2009. jan. 12. 14:58
 1/3 anonim ***** válasza:
100%

Ha lopják is a neted, akkor sem szakad meg a kapcsolat, legfeljebb lassabb lesz a kapcsolat.

Ha van wifid, akkor azt vagy tiltsad le, vagy inkább tegyél rá jelszót. Ha még mindig gyanakszol, akkor tegyél fel valami hálózati forgalom figyelő programot. (A modemen keresztül közvetlenül nem tudják lopni)

2009. jan. 12. 15:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Szia!


nekem is mobilnetem van, és nekem is megszakad időnként. nekem t-mobile-os van, kiváncsiságból megkérdeztem voda mobilneteseket is, ott is ugyanez a gond, ott állítólag még rosszabb, van amikor napokra elmegy a net. az összes ilyen, nem tudunk mit tenni. ezek a netek még eléggé gyerekcipőben járnak ami a fejlesztést illeti, később biztos jobbak lesznek már ezek is.

2009. jan. 12. 15:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim válasza:

Legrosszabb a "Pannon"

(Telenor)

2013. márc. 29. 22:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!