Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Valaki rendelt már Ebay-ról...

Valaki rendelt már Ebay-ról számítástechnikai cuccot?

Figyelt kérdés

Egy VGA-t szeretnék onnan rendelni.

Sok lenne a postaköltség?

Biztonságos onnan megvenni egy nagyon megbízható eladótól.. ez alatt arra gondolok h megnézi h magyar vagyok és nem küldi el.


2011. okt. 23. 22:51
 1/6 anonim ***** válasza:
Meg kell nézni rendelés előtt, hogy postáznak-e Magyarországra, és ki lehet számíttatni a postaköltséget, de elég sok eladónál van ingyen posta (free shipping) Nekem eddig még minden gond nélkül megérkezett, maximum a egy kicsit lassan, volt, ami egy hónap alatt ért ide, igaz, az Hong Kongból jött.
2011. okt. 23. 22:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:

Köszönöm válaszod! :)

Igen néztem hogy van Free Shipping.

És annyi az egész h PayPal - on utalom a pénzt és kész? :)

Nincs azon kívűl más amit fizetni kell?

2011. okt. 23. 23:04
 3/6 A kérdező kommentje:

Bár nem sok helyen látom h küldenék Magyarországra :/

VGA-t akarok venni.. :/

2011. okt. 23. 23:26
 4/6 anonim ***** válasza:
Azért nem szeretnek Magyarországra küldeni, mert a Postán szeretnek eltűnni a dolgok.
2011. okt. 24. 02:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
:/
2011. okt. 24. 08:46
 6/6 anonim ***** válasza:
Igen, a magyar postától jobban kell tartani, mint a külföldi eladótól. A paypal fizetés a legegyszerűbb és a legbiztonságosabb, megrendeled a terméket, megérkezik a paypal acc-ra a kérés, fizeted és kész.
2011. okt. 24. 11:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!