Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Lefagy vagy kékhalál. Lehetség...

Lefagy vagy kékhalál. Lehetséges, hogy nem jó a videokártya?

Figyelt kérdés

Sziasztok!

A jelenség:kb másfél éve kezdődött,akkor még nem volt zavaró,volt úgy,h 10 óra wow után lefagyott a gépem.Azóta egyre sűrűbben,van hogy egyszerűen befagy és búg,van h kékhalál(legalább 8 féle hibakód volt eddig).Már wow nem is megy,max 1-2 perc.Videó nézés közben is,vagy ha intézőben matatok,böngészésnél,teljesen rendszertelenül,sőt van h reset után lefagyva "indul" újra a gép.Hőfokok jók,memória szintén.Videokarit letiltottam,csak az integrált ment,így 4 ablakban videókat lejátszva,közben böngészve semmi gond nem volt(csak a minőséggel).szóval lehetséges hogy besz@rt a videokártya?Nem szeretnék teljes gépet venni:(Előre is köszi a válaszokat!


2010. nov. 20. 11:23
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:

12:25 vagyok.


Akkor is vedd le a bordát, takarítsd meg és rakd vissza. Végül is nem az a lényeg hogy megtakarítsd, hanem hogy új paszta kerüljön rá. Ha már 5 éves akkor biza a elhasználódhatott, "eléghetett"... Mint minden tömítés ez sem örökkévaló. Szerintem ez megoldja a problémát.


Ha a borda ér valami más felületet az NEM JÓ! A bordának baja nem lesz, viszont amihez hozzaér, azzal zárlatot csinálhat, és ha nagyon közel van de nem ér hozza, akkor biza nem szellőzik a gép. Próbáld átrendezni a kártyákat, hogy legyen köz köztük. Vagy ha nem akkor ajánlott elől és hátul egy plusz cooler beszerelése ami "forgatja a levegőt" a házban.

2010. nov. 22. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 A kérdező kommentje:
Kivettem a dupla hangkártyát,pasztával visszaraktam a hűtőbordát.Eredmény ugyanaz volt.Igy hát fogtam magam és vettem egy alap kártyát.Ez két napja volt,azóta semmi probléma(eddig).Köszönöm mindenkinek a válaszokat!
2010. nov. 26. 21:19
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!