Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Segítene valaki, asztali gép...

Segítene valaki, asztali gép összerakásában?

Figyelt kérdés

[link]


itt kellen egy összeállítást készíteni.

Játékra kellene a gép. 200.000Ft alatt kellene 100-150e. Ft körüli árra gondoltam. olyan kellene ami a jegújabb játékokat is 100% on viszi. (Monitor,egér,billentyűzetet nemkell)

igazából az alaplappal hűtéssel vagyok megveszve mert nemigazán értek hozzá. Eddig csak laptopokkal foglalkoztam. Asztali gépeknél kicsit bizonytalanabb vagyok hogy mit érdemes és mi mivel kompatibilis. (beszólásoktól kímélljetek)


várom az összeállításokat. köszi :)


2010. nov. 20. 19:30
 1/4 anonim ***** válasza:

A gép összeállításában épp az a szépség, hogy magad válogatod össze az alkatrészeket. Egyszerű dolgod van, ha semmi másod nincsen, csak pénzed. Válassz ki magadnak egy alaplapot, a kívánalmaidnak megfelelőt. ( pl: mit tudjon? márkás legyen e? végleges legyen, vagy bővíteni szeretnéd, mire akarod főként használni? Hogy a színe menjem a lepedődhöz.) Nos ha választottál alaplapot, beírod a googliba a típusát, és kiírja neked a kompatibilis processorok, ramok tárházát. Itt megint válogatsz, jegyzetelsz, összeveted a manit a valósággal. Ha ez is megvan, jöhet a videókártya. No ez fogósabb dolog. Érdemes megnézned a választott alaplap gyártási évét, meg az azóta eltelt hardverváltozásokat. Barátoktól tanácsot kérni. Vagy elmenni egy szervizbe, és ott megkérdezni, hogy ehhez a konfighoz mit javasolnak, stb.

A többi maradék már gyerekjáték.

2010. nov. 20. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Összeraknék neked egyet, de mégis milyen gépet szeretnél? AMD vagy INTEL?
2010. nov. 20. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
AMD vagy mindegy csak 150 körüli legyen az ár.
2010. nov. 20. 21:10
 4/4 anonim ***** válasza:

Alaplap: Gigabyte GA-MA770T-UD3 17.115,- Ft

Processzor: AMD Phenom II X4 955 Black Edition Box 8.130,- Ft

Videókártya: Gainward GTX460 768MB GDDR5 HDMI 1145 38.690,- Ft

Memória: Kingston HyperX Blu DDR3 1600MHz 4GB Kit CL9 XMP 19.420,- Ft

Merevlemez:WD Caviar Black 750GB WD7501AALS 18.490,- Ft

Ház:Cooler Master Elite 335 Black RC-335-KKN1-GP 9.520,- Ft

Tápegység: FSP 500W FSP500-60GHN Active PFC 15.160,- Ft Ft


156 525 Ft


Kicsit túl csúsztam, de ennél lejjebb én nem adnék:) Remélem tudtam segíteni.

2010. nov. 20. 23:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!