Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Hol kapok jó minőségű utángyár...

Hol kapok jó minőségű utángyártott nyomtató tonert a Samsung ML 1640 tipusú masinámba? /Az eredeti 20000 Ft. Sok helyen keresgéltem a weben, legtöbbször oda van írva hogy átalakítást igényel? Meg mernétek venni?

Figyelt kérdés
2010. nov. 23. 00:19
 1/3 anonim ***** válasza:
Nekem is ilyen nyomtatóm van, meg tudják tölteni a tonert gond nélkül. Olcsóbb, mintha újat vennél, és ugyanúgy nyomtat utána.
2010. nov. 23. 04:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat. Eddig egy töltőhelyet néztem meg. 12000.,- ft. Töltésért soknak tartom, de akkor majd keresgélek más helyeken.
2010. nov. 24. 09:33
 3/3 anonim válasza:

a házilag pamacsolt, töltött tonerek valóban chippelést, átlakítást, stb igényelnek.


Az úgynevezett prémium utángyártott tonerek, amik gyártósoron készülnek, mint az eredeti, és rajta a chip is rendesen megírva, mint az eredeti, azokat csak be kell tenni és működik. gyakran többet is bír, mint az original toner. az ára pedig 4 számjegyű :)

2011. febr. 2. 15:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!