Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Miért nem tölt be a windows?

Miért nem tölt be a windows?

Figyelt kérdés
ezen a gépen amiröl "szo" van azon NINCS internet, csak zenekeverésre használom, és most az a gond vele elkezd tölteni odáig ahol kiirja h Windows Xp miután tovább menne akkor meg ujra indul, és tegnap még semmi baja nem volt, ma reggel mikor bekapcsoltam akkor kezdte ezt csinálni
2010. nov. 24. 10:37
 1/2 anonim ***** válasza:

Sztem nézd meg a ramot vagy a videókarit, mert nekem a RAM-mal volt baj amikor ezt csinálta az én gépem is, próbáld meg egy másik winyóra feltenni a windows-t, ha ott bebootol akkor a gépnek nincs baja, hanem az op. rendszerrel lehet valami!!

Ha pedig nincs másik winyód, és mondjuk fontos cuccok vannak a azon, akkor tedd át slave-re (szolga meghajtónak) és tedd bele egy másik gépbe amiben van hely és olyan csatlakozó amilyen a winyó (sata vagy IDE).

2010. nov. 30. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
köszi! már megoldottam, checkdisc-elni kelett
2010. dec. 1. 12:50

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!