Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Winchester tápvezetékét...

Winchester tápvezetékét fordítva szereltem vissza és szikrázok és se kép se hang. Meg lehet "gyógyítani"? Hasznos tanácsokat kérek! Szakértők jelentkezzetek. !

Figyelt kérdés
2009. jan. 14. 20:53
 1/5 anonim ***** válasza:
100%

Azt hogy lehet fordítva vissza szerelni???

Ne haragudj de hülyegyerek biztos csatlakozó, nem lehet fordítva bedugni.

Ha már szikrázott akkor ki is jött belőle az éltető füst, sajnos. Szervíz, tápegység winchester csere minimum erre számíthatsz. Plusz ha a winyó adta meg magát akkor elveszett minden adatod róla.

2009. jan. 14. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Nem tudtam csak féloldala ment be a csatlakozónak.
2009. jan. 14. 21:05
 3/5 anonim ***** válasza:
100%

Mielőtt bepánikolsz, és viszed a szervizbe, előbb nézd meg a táp biztosítékait!

Jó esetben csak azok szálltak el!

2009. jan. 14. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
54%

Láttam már pár ilyen esetet. És általában (80%) csak a winyó száll el, minden adattal együtt. Amit lelehetne menteni még róla, de az nagyon költséges, és macerás munka.


Magyarán, az adataidat jó eséllyel nem fogod viszontlátni. S következőre, ne nyúlkálj a gépedben mindenféle tapasztalat, és hozzáértés nélkül. Ha meg valamit nem tudsz bedugni (ez általánosságban bárhová vonatkozik) akkor ne erőltesd mindenféle logikát nélkülözve baromgyerek módjára, mert csak magadnak átassz vele.

2009. jan. 15. 00:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
40%

Gratulálok!


Szerintem add el a gépedet, vegyél focilabdát. Ott kevesebb a hibalehetőség. (Szeleppel vigyázni! Csak sűrített levegő tölthető bele! PB-től robban!!!)

2009. jan. 17. 17:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!