Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Miért nem tudja befejezni a...

Miért nem tudja befejezni a windows7 installer a telepítést az Acer Aspire 5741-332g25mn notebookomon?

Figyelt kérdés

Rendszer visszaállítást akartam csinálni gyári állapotra, de amikor nekiáll újratelepíteni a windows-t, azt írja ki a "a telepítő elindítja a szolgáltatásokat" folyamatnál hogy a windows telepítő nem tudta befejezni a telepítést, a windows rendszer telepítéséhez futtassa újra a telepítőt.


Akárhányszor futtatom újra mindig ez jön elő és nem tudom mi lehet a probléma? Tud valaki segíteni?


2010. dec. 5. 14:50
 1/4 anonim ***** válasza:
Van esetleg valami hibakód?
2010. dec. 5. 14:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
nincs hibakód
2010. dec. 5. 14:59
 3/4 anonim ***** válasza:

Nem tudom, miért akarod újratenni. Ha vírust kaptál, és esetleg amiatt nem engedi (lehet, hogy hülyeség, de az is, hogy nem), akkor talán meg tudod kerülni egy linuxszal.

Nem mondom, hogy használd azt. Csak telepítsd fel a gépre, formázd le alóla a winyót, esetleg csinálj neki egy kisebb külön partíciót, amit később megszüntethetsz, és ez után próbáld meg feltenni a wint (ugyanúgy partícionálsz, formázol mindent ntfs-re). Ez után elvileg mennie kellene, hiszen tiszta géppel van dolga.

2010. dec. 7. 13:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
kínos hogy úgy vettem a laptopot hogy gyárilag rajta volt a windows7.
2010. dec. 7. 14:27

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!