Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Van egy kingston datatravel...

Van egy kingston datatravel 110-es 8gb-os pendrivém és a notebookomon nem akar 800kb/s nál többel másolni, sőt a sebesség még csökken. Mi lehet a baj? A pendrájv vagy a notebook rossz? Vagy csak a bios beallítás?

Figyelt kérdés
A notebookot kipróbáltam más pendrivékkel is és azok megfelelően működtek. De a asztalimon és mások gépén viszont megfelelően működik.
2008. aug. 13. 04:24
 1/2 anonim ***** válasza:

Én is így jártam egy KINGSTON pendrive-al. Azt sikerült kideríteni, hogy a számítógép chipkészletével nem fér össze és azért nem tud gyorsabban működni csak USB-1-nek megfelelő sebességgel.

Talán egy BIOS csere vagy a pendrive saját driverének a telepítése segíthet rajta. Egyenlőre még nem találtam rá megoldást.

2008. aug. 13. 07:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
köszi a választ.
2008. aug. 13. 18:11

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!