Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Vettem egy mikrofont, és...

Vettem egy mikrofont, és csatlakoztattam a géphez, de nagyon halkan szól, mi lehet a probléma?

Figyelt kérdés
A mikrofon, az nem az a fajta, amit a fülre rá lehet rakni, hanem amivel előadásokat adnak meg ilyenek. Van hozzá egy másik csatlakoztató is, amit a Hifi-be kell dugni. A hifi meg a számítógép össze van csatlakoztatva. Az lenne a probléma, hogy túl gyenge a Hifi? A gépen felhúztam a hangerőt meg a mikrofont a maximumra. A hifi 40 W-os. Segítsetek mi lehet a baj.
2010. dec. 6. 16:16
 1/7 anonim ***** válasza:

A hangerőszabályzónál ha bekapcsolod a "speciális szabályzók"-at, szokott olyan lenni, hogy mikrofon erősítés.

Ilyenkor bekapcsol egy "boost"-ot, ami eléggé meglöki a jelet, de vigyázz, mielőtt bekapcsolod vegyél vissza, mert könnyen begerjedhet.

2010. dec. 6. 16:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Nem találom, h hol lehet bekapcsolni a Speciálist, segíts, lécci.
2010. dec. 6. 16:20
 3/7 A kérdező kommentje:
meg még annyit, hogy nem hallom a hangot, csak ha a karaokés programba belépek.
2010. dec. 6. 16:24
 4/7 anonim ***** válasza:

Megnyitod a hangerőszabályzót, beállítások, tulajdonságok, át kell állítani felvételre.

Utána megint beállítások és elvileg ki tudod pipálni, hogy speciális szabályzók.

Ha ez megvan, a mikrofon csúszkája alatt rátudsz kattintani és be tudod kapcsolni az erősítést.

Ha pedig hallani szeretnéd, akkor a lejátszási szabályzók között kell a mikrofont felhangosítani.

2010. dec. 6. 16:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Kösszi szépen, de nem tom átváltani felvételre, nem engedi, mit tegyek?
2010. dec. 6. 16:37
 6/7 A kérdező kommentje:
És ha bekapcsolom a speciálist, akk nem történik semmi, nem lehet feljebb venni, hiába ki van pipálva. Segíts.
2010. dec. 6. 16:45
 7/7 anonim ***** válasza:
Számítógéphez nem jó az erősítőbe vagy keverőbe való mikrofon, ezért szól olyan halkan.
2010. dec. 9. 13:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!