Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Honnan szerezhetek legolcsóbba...

Honnan szerezhetek legolcsóbban SATA/eSATA átalakító kábelt?

Figyelt kérdés
Online boltokat nem kérek!
2010. dec. 17. 17:24
 1/7 anonim ***** válasza:
Akkor a legközelebbi számtechüzletbe érdeklődjél.
2010. dec. 17. 17:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 vagyokakilehetek ***** válasza:

nem tudom mi a bajod az online boltokkal.


elmondom neked hogy monitort, mosógépet, pizzát, számítógépet, vadhálót, és még egy csomó mindent rendeltem már netről. még kábelt is.


persze semmi baj ha nem bízol ilyesmiben. de akkor szerinted vajon hol lehetne máshol mint egy ilyen jellegű boltban???


csak hát így hogy semmit se írsz arról hogy melyik településen laksz vagy melyik nagy városhoz közel, akkor hogy ajánljunk neked boltokat ahova elmehetsz venni személyesen??


ugyanis ha én azt mondom hogy Budapesten az egyik boltban van és te meg Miskolcon laksz akkor ez neked nem lesz jó infó...



szóval ??? némi infóval ellátnál minket???

2010. dec. 17. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

Picit osztom csak az előzőt.

5000 Ft. alatti értéket nem érdemes netről rendelni, mert a futár/posta költséggel nem jössz ki jobban. Viszont annál drágább cuccot neten kell venni mert jó pár ezret lehet faragni.

De nem sok értelme volt kiírni a kérdést, mert ha nem webshop, akkor egyértelmü hogy számtech bolt...

2010. dec. 18. 14:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
nem konkrét boltra gondoltam, hanem arra, hogy melyik üzletláncnak van a legjobb ajánlata (pl. QWERTY), egyébként BP. XI.ker.
2010. dec. 25. 19:32
 5/7 anonim ***** válasza:
Egy kábelen a jobb árral mennyit spórolsz? 150 Ft-ot? :)
2010. dec. 26. 01:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
azért kérdezhetek ilyet,a egyszer nincs jobb dolgom
2010. dec. 26. 19:18
 7/7 A kérdező kommentje:
vagy nem?
2010. dec. 26. 19:18

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!