Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Kaptam egy új winchestert ami...

Kaptam egy új winchestert ami sata-s viszont az én gépem ide csatlakozós. Van hozzá valami átalakító?

Figyelt kérdés
És hogy rakjam be az új winchestert? Most nincs a gépben egy sem mert a régi elszállt, csak kössem be az új winyót elsődlegesnek az átalakítóval (már ha van hozzá) és tegyem be az op. rendszer telepító lemezt? Vagy vigyem le inkább egy informatikushoz és rakassam be vele? Nagyon bonyolult? Telepítettem már sokszor de még új vinyót nem raktam gépbe
2011. máj. 22. 22:26
 1/1 anonim ***** válasza:

Igen létezik ilyen, google-ba beírod hogy ide sata átalakító és rengeteget találsz.

Igen ugyanúgy mint eddig, arra figyelj hogyha XP-t telepítesz akkor a telepítő lemezbe legyen Sata driver. Win7 vagy Vista telepítőnél alapból bennevan

2011. máj. 23. 00:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!