Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Milyen a konfigom, és mennyiér...

Milyen a konfigom, és mennyiért tudnám eladni?

Figyelt kérdés

Ezt a gépet igazából nem törvényesen szereztem (nem lopás -sal) Hanem feketén külföldről!


Na tehát:


Proci: Amd x12 4,2Ghz (nemtudok pontos típust) Cpu -z nem azonosítja!

Ram: 32Gb DDR3 2200Mhz (2,2Ghz) Kingmax Hercules

HDD: 2x 3TB Western Digital

Videókártya: 2x Ati 6970 DirectX® 11 Támogatás 2Gb GDDR5

Táp: EVGA Classified SR-2 1200W


Ezlenne a gépem!


Kb 1hónapos ||| Gari nincs rá mert feketén szereztem |||


Eladás oka: Nemtartozik senkire! :)



Mennyilenne?


2010. dec. 19. 16:58
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:
Nem próbálod darabokban eladni?
2010. dec. 20. 22:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 A kérdező kommentje:
Áh... Nemhiszem?!
2010. dec. 20. 22:40
 13/13 anonim ***** válasza:

figyelj emeber,

1, én nem hülyéztelek le -.-"

2, hiába vannak összeköttetéseid, a fent említett konfigot maga Obama sem tudná megvenni, mert ilyen jelenleg nincs! mutass már egy embert is akinek van... kíváncsian várom a "bloggarerket"

3, ~230k-s áron a 2db 6970 est sem kapnád meg.maga a cpu ára az AMD bejelentése szerint 1000$ környékére fog esni, ami legközelebb is csak 2 év múlva lehetséges.

4, Mond már meg légy oly szíves milyen alaplapban csücsül a gép, ha valóban létezik? ugyanis x12-t egy alaplap sem tud kezelni, 32 gb-ot is csak 1-2, ami kétlem ha te gépedben csücsülne, ugyanis elkapkodták, a profi tuningosok, és Bill Gates(összesen 3ember...) gondolom tudod ki voltam

2010. dec. 26. 10:17
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!