Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Miert van az, hogy csak akkor...

Miert van az, hogy csak akkor megy a hang a tv-n hogyha be van dugva a fulhallgato is?

Figyelt kérdés

miert van az, hogy csak akkor megy a hang a tv-n hogyha be van dugva a fulhallgato is? mar mindenfele hanggal probaltam, hatso elso, line volume, es akarmelyikre teszem akkor is csak akkor megy a hang a hangszoroba, hogyha be van dugva a fulhallgato. most vettem a tv tunert par napja.

valakinek velemi otlete?


2009. jan. 23. 20:24
 1/3 anonim ***** válasza:
Nálam a tv tuner softwerében kellett beállítani melyik hang sávot használja a tv tuner .Nekem alapból a cd hangerő kezelte(WINFAST xp 2000).Aztán még a külön analóg audió csatikat is lehet ,hogy nem ártana bedugdosni, már ha van ilyen a tunereden?
2009. jan. 23. 22:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:

mar mindenfelet megprobaltam, az audio kabelt amit adtak azt is mar pobaltam varialgatni es csak ugy megy ha a fullhallgato is be van dugva.

eleg snassz...

2009. jan. 24. 14:57
 3/3 anonim ***** válasza:
Átlag tévében ha bedugod a fülhallgatót, akkor leválasztod a hangszórót. Ez egy primitív átkapcsoló lemez, ka maga az alzat kivehető venni kell egy másikat. Üdv
2010. jan. 2. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!