Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Transcend 4GB SD kártya...

Transcend 4GB SD kártya megbízható?

Figyelt kérdés
Mert sima SD (nem SDHC)-ból a 4GB elég megbízhatatlan volt, csak nem tudom ez a márka jó-e? Mostmár lényegében csak ez kapható, azért mert jó?
2010. dec. 23. 23:14
 1/3 anonim ***** válasza:

ha vigyázol rá, akkor nem krepál be. Ha jót akarsz: SanDisc.

[link]

Drága, de gyors.

Megemlítem, havernak van egy 16gigás Sony MemoryStick Pro Duo-ja, nekem van egy 8gigás Sony MemoryStick Pro HG-Duo-m. A HG(azaz a gyors verzió) háromszor gyorsabban ír(5vs. 15mb/s) ami nem elhanyagolható. Ezért ha jobb cuccba, pl. fotógépbe kell(mint nekem) akkor gyors kártyát vegyél.

2010. dec. 23. 23:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Nekem régi cuccba kell, ami nem fogad el SDHC-t. Egyébként nem lehet kapni sima SD-t sehol, szóval hiába ajánlgatod. Nagykerben sincs sehol 4GB-os.
2010. dec. 24. 10:15
 3/3 A kérdező kommentje:
Amit belinkeltél az SDHC, az ábrán is látszik, nem tudom minek írsz, ha még a kérdést sem értetted meg, hogy mire vonatkozik.
2010. dec. 24. 10:15

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!