Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » ! SEGÍTSÉG! Miért nincs kép!?

! SEGÍTSÉG! Miért nincs kép!?

Figyelt kérdés

Volt egy számítógépem. 2-3 évig használtam, majd kaptam egy újat, ezért a régirõl mindent átvittem az újra, kikapcsoltam, és nem nyúltam hozzá többet. 3-4 hónap múlva a húgomé lett a régi. Vett hozzá kábeleket, mert már volt egér, billentyüzet, és lcd monitor is (a monitor régi, de alig használt volt) Ma összekötöttük, a gép elindult, de nem volt kép, a monitor mindig ezt írta: No Signal (nincs jel). Több monitorral is kipróbáltuk (sajnos amelyikkel régebben mûködött, azt már eladtuk, ezért az nem volt köztük), és mindegyiknél ugyanazt írta ki! :@

Mi lehet a baj, és mivel lehet a baj? A számítógéppel lehet baj (mikor legutóbb láttam, még tökéletesen mûködött!)??? Ha igen, akkor mi???


PLS segítsetek, mert lehet h nekem kell kifizetnem, és nincs egy fityingem se!!! :'( Meg kell javítattni? Ha igen akkor mennyibe kerülhet????


Áááááááááááá!!! Ideges és depressziós vagyok ettõl!!!! Lécci segítsetek!!!!


2010. dec. 23. 23:47
 1/8 anonim válasza:
videókártya??nekünk anno bacakodott így a videókártya miatt:S
2010. dec. 23. 23:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:

a monitor jó, mert mutatja h nem kap jelet. A videokártyánál van a baj, ha a kari integrált->alaplapcsere!

Ha nem int. akkor másik videókártyával kell megpróbálni

2010. dec. 24. 00:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:

Semmi ok az agodalomra


1 csinálsz egy bios rezetet az alaplapon található rst vagy clearcmos felitatu jumperrel (átkötés)


tehát ha az 1,2 van összekötve akkor bekapcsolás elött ragd átt a 2,3 ba


vedd ki az elemet és nézd meg hogy menyi feszültség van benne ,ha nem tudod megnézni akkor akövetkezö a dolog fogsz egy 4,5 v os lapos elemet és rátöltesz


kb 30 ig lassan elszámolsz ekkor töltesz anyit a elembe hogy a késöbbi bios beálitásokat megtartsa


de ha van multimétered és 3v ot mérsz rajta akkor az elemes témát felejtsed el


minimum 2,60 lehet a feszöltség

na vissza a bios rezethez


tehát most kapcsold be a gépet


1, van olyan bios ami ijenkor nem indul el csak akkor ha vissza raktad normál modba


ragd vissza normálba és ha csipan a gép akkor be is fog jönni a kép


vagy kiveszed a videó kártyát és aznélkül probálod


ha szagatottan sipul akkor keresi a videókártyát

kapcsold ki és ragd visssza a videókártyát


talán igy elindul

2010. dec. 24. 00:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
ezt a hibát okozhattam én??? (magyarul rám lehet fogni hogy én tettem tönkre?????) jogos hogy nekem kelljen kifizetni????? pls írjatok még!!!!! :'(
2010. dec. 24. 01:59
 5/8 anonim ***** válasza:

mitől romlott volna el a videókártya ha nem is volt használva a gép


nézd meg hogy a monitor kábel jól be van-e csavarozva a videókártyába vagy a kártyát nyomkodd meg

2010. dec. 24. 10:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Ki mondta neked hogy te teted tönkre?
2010. dec. 24. 13:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
Apám
2010. dec. 26. 01:26
 8/8 anonim ***** válasza:
És megcsináltad azt amit mondtam ?
2010. dec. 26. 01:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!