Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Hogyan szereljek be vidokártyá...

Hogyan szereljek be vidokártyához hütést? (bövebben lent)

Figyelt kérdés

Na most az van hogy az ujj video kártyámmal ha játszok akkor kb másfél ora után felmegy 68 fokra ha kilépek a gamebol akkor ugye szép lassan csökken vissza 30 ig.

A célom az lenne hogy ezt a magas fokot csökkenteni kéne valahogy. Mert félek hogy ez is kiég mint az elözö VGA-m (9800GT)

2 elméletem van.

1: a rossz 9800 GT-m röl leszedtem a hütést csak nem tudom hogyan kell rá kötni. (kicsi 2 tüs dugo van a végén.)


2: a régi tápomrol is leszedtem a bazi nagy ventilátort (ennek a kábel forrasztva volt a laphoz tehát nincs dugó a végén.) de sztem valahogy rá lehetne okoskodni valamit.


én ezeket gondoltam ha tudjátok hogyan kéne lécci help

vagy estleg ha tudtok valami kis praktikus megoldást a video kártya hütésére az jo lenne.


egyébként ez a video kártyám:

[link]


2010. dec. 25. 10:49
 1/3 anonim ***** válasza:
Nem értem mi a problémád, a 68 fok teljesen normális. Elvileg még a 80-85 fok is megfelelő. Léghűtéssel meg amúgy se tudnád érdemben lejjebb vinni, teljesen mindegy hogy hány ventilátort szerelsz rá.
2010. dec. 25. 11:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
ventilátor olyan 20c fokal viszi csak lejjeb a hőmérsékletet én az egyik dvd lejátszó tápkábelére forrasztotam rá mérd ki te is multiméterel melyiken megy a 12v
2010. dec. 25. 11:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
[link] szerintem ha leghűtést akarsz ittvan ez
2010. dec. 25. 16:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!