Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Segítség! LCD monitor Notebook...

Segítség! LCD monitor Notebookhoz? Sürgős és Fontos!

Figyelt kérdés

Kedves kommentelők!

Nagy segítségre van szükségem! Van egy Toshiba Sat Pro L300-as Notebook-om, sajnos elromlott a képernyője és a sok drága, és most számomra kivitelezhetetlen megoldás közül, találtam egy olyat ami elég érdekes.. szeretném tudni, hogy valaki hallott-e ilyenről. Tehát, ez a megoldás: Levetetem a képernyőt, veszek egy LCD monitort és beledugom a notebook bemenetbe. Szerintem ez jó megoldás, plusz megkérdeztem pár embert(számítástechnikusokat is) akik azt mondták hogy ki kell próbálnom.

Na hát ennyi lenne, nagyon jó lenne ha nem írnának olyan elmebeteg parasztok akik írni csak hülyeségeket tudnak írni


2010. dec. 27. 22:54
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:

Volt egy laptop amit kaptam. Összetört a kijelző meg nem volt benne winyó. A winyót így használtam:

[link]

Látszik, hogy a monitor is le volt róla operálva és vga kábellel használtam. Viszont ügyelni kell rá, hogy alapból nem ad képet ott. Fn+valamelyik billentyű kiküldi a képet vga-ra és akkor már látsz is vele. Persze ez csak akkor műkszik ha az LCD hibája (törés, satöbbi) nem sérült a vga.

2010. dec. 27. 22:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
hát a lcd monitor se sokkal olcsóbb... de biztos müködne, csak valahogy vakon átt kéne álíttani a kimenetet az lcd-re...és ezt én vhogy képtelennek tartom. gondold átt mégegyszer :D
2010. dec. 27. 23:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
Első vagyok. Minden laptopon amin van vga/dvi/hdmi/s-video kimenet, billentyűkombináció van a jel kimenetre állításához. PLusz BIOSban is be lehet állítani (ha már van kép) hogy alapból mit használjon.
2010. dec. 27. 23:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 A kérdező kommentje:

Nagyon szépen köszönöm!!!!!!!

Ezzel most sokat segítettél első!!!!

Neked is köszi második!! :)

Ha megvolt a próba, mindenképp ide írok majd!!

2010. dec. 27. 23:22
 5/16 A kérdező kommentje:

Remélem figyelitek még ezt a témát!!!!

Gondban vagyok.. találtam egy monitort: [link] , de nem tudom be lehet-e kötni ebbe a notebook-ba : [link] ez az én notebook-om...

Na most mit csináljak??

2010. dec. 28. 17:29
 6/16 anonim ***** válasza:

Jó :)


Ez itt a lényeg : Csatlakozók: 15 Pin D-SUB bemenet


[link]

2010. dec. 30. 17:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:

Most olvastam vissza a képernyöt nem kell leveni

elég ha A vga csatlakozot használod D-sub 15

2010. dec. 30. 17:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 A kérdező kommentje:
Na mindjárt sikerül egy képet raknom és linkelnem... bocsi de szerintem nem lesz jó a bemenete...:(
2010. dec. 30. 17:46
 9/16 A kérdező kommentje:

De akkor szerinted nem fog a mostani képernyő zavarni??

Mert ugye lesz egy monitor + egy képernyőm ami rossz??

2010. dec. 30. 17:59
 10/16 A kérdező kommentje:

Nem tudok feltölteni képet, a bemenetről viszont ezen a linken lévő képen is ugyan az a bemenet ami nekem van: [link]


Nem tudom mit csináljak mert szerintem nem lesz jó bele..

2010. dec. 30. 18:08
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!