Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Segítség! LCD monitor Notebook...

Segítség! LCD monitor Notebookhoz? Sürgős és Fontos!

Figyelt kérdés

Kedves kommentelők!

Nagy segítségre van szükségem! Van egy Toshiba Sat Pro L300-as Notebook-om, sajnos elromlott a képernyője és a sok drága, és most számomra kivitelezhetetlen megoldás közül, találtam egy olyat ami elég érdekes.. szeretném tudni, hogy valaki hallott-e ilyenről. Tehát, ez a megoldás: Levetetem a képernyőt, veszek egy LCD monitort és beledugom a notebook bemenetbe. Szerintem ez jó megoldás, plusz megkérdeztem pár embert(számítástechnikusokat is) akik azt mondták hogy ki kell próbálnom.

Na hát ennyi lenne, nagyon jó lenne ha nem írnának olyan elmebeteg parasztok akik írni csak hülyeségeket tudnak írni


2010. dec. 27. 22:54
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:

Nincs rajta vga kimenet ?


mert amit a képen látok az usb bemenet

2010. dec. 30. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 A kérdező kommentje:
Figyi te tudsz nekem írni privátot?? ha igen és megteszed küldj már egy email-t és akkor azon elküldök egy képet, mert felrakni nem tudok..:)
2010. dec. 30. 18:46
 13/16 anonim ***** válasza:
Ment a privát
2010. dec. 30. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 anonim ***** válasza:

Üdv megkaptam a képet


és neked egy ilyen kábelre lenne szükséged


[link]



A legelsö a sorba

2010. dec. 30. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 A kérdező kommentje:

Nagyon szépen köszönöm!!!!!

Boldog új évet!!

2010. dec. 30. 21:44
 16/16 anonim ***** válasza:

Szivessen :)


És ugyszint Boldog Újévet


:))

2010. dec. 30. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!