Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Notebookot vennék, melyik...

Notebookot vennék, melyik legyen az alábbi 2 közül? Kérlek adjatok magyarázatot is! Az árúk egyébként egy szinten mozog.

Figyelt kérdés

[link]

vagy

[link]


2010. dec. 30. 13:42
 1/5 anonim ***** válasza:
Specifikációk alapján az MSI jobb, nagyobb vinyó, jobb webkamera. A 2 db usb port szerintem elírás, 3 szokott mindegyiken lenni, ha nem, akkor az kicsit kevés, de mindenképp az a jobb vétel. És még könnyebb is. Amúgy jó gépek.
2010. dec. 30. 13:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Használtam ilyet is olyat is. Én végül az Asus-t választottam. Eleinte szívtam vele, de aztán amit ez már kibírt, az kész csoda. Az MSI gép, amit a kollégám vett meg, azóta már a szeméttelepre került.

De ez csak az én tapasztalatom.

2010. dec. 30. 14:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Mi volt a gond az MSI-vel?
2010. dec. 31. 15:51
 4/5 anonim ***** válasza:
Nekem is MSI van és ár/érték arányban kitűnő. Garancia 2 év van arra is, tehát addig "biztonságban vagy" mindenképpen de az általad belinkelt Asusnál jobb hardverrel bír az MSI. Ha e-kettő közül választasz akkor érdemesebb az MSI.
2011. jan. 3. 13:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
És 3 db USB van az MSI-n is, de ebből 2 db "csak" USB és 1 db kombinált eSATA/USB.
2011. jan. 3. 13:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!