Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Milyen notebookot ajánlanátok?...

Milyen notebookot ajánlanátok? (több lent)

Figyelt kérdés

Szóval főleg filmnézésre, olykor játékra használnám.

Amit gondoltam h 4GB RAM, vmi 1GB VGA, intel i3 vagy i5 proci, HDD nem nagyon számít van 1,5TBos külső. Ami még lényeg lehet, hogy vagy windows7es op rendszer, vagy semmi.(Szóval ne linuxos). Kijelzője 14-15,6" os körül(15,6 a maximum). A márkánál nem tudom én Dell, Toshiba, HP kat nézegettem de lehet más is ami jó. És még a garancia az is jó ha akár 2-3 év.


köszi előre is


2011. okt. 25. 17:37
 1/3 A kérdező kommentje:
árat lefelejtettem olyan 140-160k körül szeretnék, remélem ilyen árban van ilyen
2011. okt. 25. 17:37
 2/3 anonim ***** válasza:
Mennyit szannal ra?
2011. okt. 25. 17:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Aldi-ba van ilyen:

[link]


4GB DDR3 RAM, NVIDIA GeForce GT555M 1 GB, Intel Core i3 2,20 GHz, 750 GB-os merevlemez, 15,6"-os LED-kijelző HD felbontással, USB 3.0 támogatás, DVB-T vevő, 3 év garancia, és adnak hozzá eredeti Win7-et meg Office 2010-et (meg elvileg mást is, mert ott van hogy stb...)

2011. okt. 25. 17:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!