Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Ha en gépem tud vinni egy...

Ha en gépem tud vinni egy játékot full on?

Figyelt kérdés

Nem a felbontás hanem a grafika érdekelne.

Az a kérdésem,hogyha egy játék a leptopomon max grafikán megy(már nem lehet foljebb álítani) az egy másik erosebb gépen még lehet foljebb álítani?Ezt azért kérdezem mert egy oldal(cyri.systemrequirementslab.com)azt írta ki,hogy egy bizonyos játék csak minimumon menne nekem,de ugyebár ez nem igaz mivel az elején mondtam,hogy fullon viszi.


a válaszokat koszonom


2011. jan. 3. 22:53
 1/6 anonim ***** válasza:

Te tudni fogalmaz kérdés Hungarian?


Notebook akár hiszed, akár nem, még MINDIG nem játékra való!


Ami maximumra van állítva, az maximumon van szoftveresen, miért erőlködsz a semmin tovább, legfeljebb a hardver lehet jobb még, ami azt futtatja

2011. jan. 3. 22:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
bocs a rosz megfogalmazásért:)
2011. jan. 3. 23:06
 3/6 anonim ***** válasza:
Sok játék bizonyos funkciókat letilt/elrejt gyengébb hardveren. Látszólag maxon fut, de valójában mégsem.
2011. jan. 4. 00:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Ahoz képest hogy tanulod a nyelvet szép teljesítmény. Kérdésre válaszolva ha nem rendelkezel a megfelelő hardverrel akkor nem engedi azt az opciót választani.
2011. jan. 4. 08:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:

nohát most veszem észre,hogy a rosszat rosznak írtam,nemnagyon tudok billentyuzettel írni:)

A válaszokat pedig koszonom

2011. jan. 4. 17:17
 6/6 anonim ***** válasza:
Ne aggódj, írtál te ennél kacifántosabb dolgokat is. :)
2011. jan. 4. 17:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!