Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » NVidiáról Radeonra váltok, és...

NVidiáról Radeonra váltok, és nem szeretném újrarakni a Windowst. Mit kell tennem, hogy véglegesen töröljem a régi driver "piszkait"? Hol töröljem?

Figyelt kérdés

Hallottam már többször,hogy nem elég csupán a Vezérlőpultban eltávolítani a Drivert, mert maradnak még utána egyéb törmelékek..


Ugyanez volna a kérdésem fordított helyzetben is, tehát,nem arra a linkre vagyok kíváncsi ami elkalauzol a NV driver Cleaner progihoz, hanem, hogy a Számítógépen Hol tudom ezeket véglegesen eltávolítani???


2011. jan. 5. 00:58
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:

start vezérlöpult rendszer eszközketelö


és ott a videókártyák


de felesleges eltávolitani ha radeonra vátasz akkor amikor az uj vga kártyáddal indul a gép ,ugy is fogja kérni a saját driverjét

2011. jan. 5. 02:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 A kérdező kommentje:
-.-
2011. jan. 5. 02:44
 3/14 anonim ***** válasza:
40%

Ha lenézed az ovodás jeleiddel a válaszolót aki segíteni akar akkor minek írod ki a kérdést?

Ha úgy neked nem tetszik rakd újra a rendszert, találd fel magad.

A mostani tizenéveseknek van ma a legnagyobb arcuk...

2011. jan. 5. 11:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 A kérdező kommentje:

Az ovodás nem én hanem TI vagytok.

Mert az ovodás nem tud olvasni,ahogyan TI sem!

Kihansúlyoztam, hogy MIAZ AMIT TUDOK erre leirja ugyanazt!


Fogalmatok sincs mia válasz, akkor mia fenéért írkáltok be?

Megy úgy veszem ki,hogy fogalmatok sincs,hogy mit kérdeztem!

Itt tényleg idióták vannak,mostmár elhiszem! többet sem kérdezek itt semmit sem!

2011. jan. 5. 13:34
 5/14 anonim ***** válasza:
40%
Te meg nem tudod használni a google-t f@szkalap. Egyébként gci fölösleges mindent leszedni róla, mint ezt már leírták.
2011. jan. 5. 14:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 A kérdező kommentje:
neked lehet hogy felesleges,de nekem nem,mert sokszor kavarodást okozott már több embernek!
2011. jan. 5. 14:51
 7/14 anonim ***** válasza:
Leszopom magam, gondolkozz már, hány driver van szted most a gépeden? Hát kvasok.
2011. jan. 5. 14:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 A kérdező kommentje:

kussolj már be ember, mit káromkodsz itt?

Nem kell okoskodni, ha nem érted miről van szó!

sértegeted a másikat olyan mondatokkal, aminek semmi értelme nem volt amit most írál.

2011. jan. 5. 15:27
 9/14 anonim ***** válasza:

:) Köszönöm :) És elnézésedet szeretném kérni hogy nemtudtam hogy tudod amit én csak sejtettem :) 10 Éve

Tapasztalodom számitástechnika révén ,ÉN MÉG WIN 3.1 EL MEG DOS AL KEZDTEM :) A C64 VALAHOGYAN NEMJÖTT BE


De elmondanám hogy 12 éves koromota meg hobbi szinten Elektronikával most bár ez a helyesirásombol nemtünik ki

és valahon szégyellem is de ez az én keresztem .


41 Éves vagyok ugy hogy élettapsztalatom azért akad ,elárulom neked hogy én soha nem a hibát keresem hanem ha elromlott akkor miért? és a hiba mintha kiabálna !:))


Akkor A kérdésedre a válasz egyszerüen és tömören


CCleaner

2011. jan. 5. 16:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:

Szerintem volt értelme a mondatomnak, de megfogalmazom úgy, hogy a te agyi szinteden is megértség.


Az oprendszeredbe nem csak az a 10 driver van integrálva, amit használsz, hanem még pár száz, pár ezer. Csak, amíg egy eszközt nem csatlakoztatsz, addig a driverét sem használod.


Ha kiszeded az nvidiás kártyát, és beleteszed az Ati kártyát, akkor az nvidiás driver nem fog betöltődni, csak az ATI, érted már, vagy még szájbarágósabban?

2011. jan. 5. 17:52
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!