Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Ki tudja, hogy hol lehet...

Ki tudja, hogy hol lehet Albatron márkájú videokártyát vásárolni, esetleg rendelni?

Figyelt kérdés
Interneten már mindenhol néztem, hogy árusítanak-e valahol, de semmilyen eredményre nem jutottam.
2011. jan. 5. 06:52
 1/3 anonim ***** válasza:

Mert már több éve nem gyártják azért nem találtál, ha lenne is erősen nem ajánlanám.

Nekem is volt.

De lásd mégis van: [link]

De te vagy a legnagyobb hülye ha ezért pénzt adsz. Ennek az ideje már akkor lejárt mikor bejött...

2011. jan. 5. 11:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
tudod azért kellet volna nekem albatron márkájú videokártya, mert az alaplapomon nincsen PCI-Express csati, AGP se(mivel egy eredetileg irodai célú gépről beszélünk), csak a régi 32 bit-es PCI. Azt tudom, hogy az albatron gyárt(ott) még a 32-bit es PCI-re videokártyákat (512 MB-osat is!), de a linkben lévők is csak PCI-Expressesek vannak. Sokkal olcsóbb lett volna venni egy 256 MB-os kártyát 6-8000 Ft-ért, minthogy 20000 Ft-ot költsek egy alaplapra+videokarira. De hát úgy látszik lehetetlen ilyen kártyát szerezni
2011. jan. 8. 19:24
 3/3 anonim ***** válasza:

Ja értem. Igen így más a helyzet.

Ez van sajnos az integrált cuccokkal, ha meg is lehetne oldani, kijönne már belőle egy másik gép.

2011. jan. 8. 22:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!